کمیته تحقیقات سازمان ملل: ارتش اسرائیل یکی از جنایتکارترین ارتش‌های جهان است

کمیته تحقیقات سازمان ملل: ارتش اسرائیل یکی از جنایتکارترین ارتش‌های جهان است

یکی از اعضای کمیته تحقیقات سازمان ملل گفت: تنها نتیجه‌ای که می‌توان از جنگ غزه به دست آورد این است که ارتش اسرائیل یکی از جنایتکارترین ارتش‌های جهان است.

به گزارش نکستونز، این اظهارات کریس سیدوتی، یکی از اعضای کمیته تحقیقات سازمان ملل در حالی است که پیش از این، در اولین گزارش منتشر شده از سوی کمیته مستقل تحقیق بین‌المللی جدید سازمان ملل در مورد اراضی اشغالی فلسطین آمده بود: «تداوم اشغالگری و تبعیض اسرائیل علیه فلسطینی‌ها علت اصلی تنش‌ها و بی‌ثباتی‌های مکرر و طولانی‌تر شدن درگیری در منطقه است.»

کمیته تحقیق متشکل از ناوی پیلای (رئیس کمیته از آفریقای جنوبی)، میلون کوتاری (از هند) و کریس سیدوتی (از استرالیا) است.

پایان خبر نکستونز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کمیته تحقیقات سازمان ملل: ارتش اسرائیل یکی از جنایتکارترین ارتش‌های جهان است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کمیته تحقیقات سازمان ملل: ارتش اسرائیل یکی از جنایتکارترین ارتش‌های جهان است"، کلیک کنید.