چین طراح و سازنده گوشی های سامسونگ می شود!

چین طراح و سازنده گوشی های سامسونگ می شود!

به گزارش خبرگزاری نکستونز، براساس گزارش مجله نکستونز، به گزارش The Elec، سامسونگ در سال جاری برون سپاری طراحی و تولید گوشی هایش را به 67 میلیون واحد افزایش خواهد داد که 25 درصد از هدف کلی سامسونگ (تولید 270 میلیون موبایل در سال 2024) را تشکیل می دهد. این شرکت در سال گذشته 44 میلیون گوشی را برون سپاری کرده بود.

در کنار افزایش وابستگی سامسونگ به شرکت های چینی، تولید 28 میلیون گلکسی به سازندگان ویتنامی برون سپاری خواهد شد.

سامسونگ برای اولین بار در سال 2019 به منظور کاهش هزینه های تولید و قیمت گوشی، طراحی و تولید برخی از گوشی های خود را برون سپاری کرد؛ آن استراتژی بیشتر روی موبایل های ارزان قیمت متمرکز بود.

برون سپاری تولید گوشی لزوماً چیز بدی نیست؛ اما نگرانی هایی در مورد افت کیفیت گوشی های آینده ی سامسونگ ایجاد می کند. مثلاً گلکسی A03 توسط سازندگان چینی تولید می شود و کیفیت ساخت بالایی ندارد؛ هرچند به نسبت قیمتش مشخصات فنی مطلوبی ارایه می کند.

227227

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "چین طراح و سازنده گوشی های سامسونگ می شود!" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "چین طراح و سازنده گوشی های سامسونگ می شود!"، کلیک کنید.