چراغ سبز عربستان به اسراییل با بازداشت حامیان فلسطین

چراغ سبز عربستان به اسراییل با بازداشت حامیان فلسطین

منابع دیپلماتیک و گروه های حقوق بشر به بلومبرگ خبر دادند که بازداشت شهروندان عربستان که در شبکه های اجتماعی مطالبی درباره جنگ غزه منتشر کرده بودند، تشدید شده است.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری نکستونز، منابع دیپلماتیک و گروه های حقوق بشر به بلومبرگ خبر دادند که بازداشت شهروندان عربستان که در شبکه های اجتماعی مطالبی درباره جنگ غزه منتشر کرده بودند، تشدید شده است.

طبق این گزارش، یک چهره رسانه ای سعودی که گفته بود «هرگز نمی توان اسراییل را بخشید»، بازداشت شده است. 

بلومبرگ گزارش داد: پادشاهی (عربستان) این سیگنال را نشان می دهد که آماده پذیرش روابط دیپلماتیک با دولت یهود است اگر این کشور به تشکیل کشور فلسطین متعهد شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "چراغ سبز عربستان به اسراییل با بازداشت حامیان فلسطین" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "چراغ سبز عربستان به اسراییل با بازداشت حامیان فلسطین"، کلیک کنید.