پیش شرط های اروپا برای تعامل با حکومت سرپرست افغانستان

پیش شرط های اروپا برای تعامل با حکومت سرپرست افغانستان

پارلمان اروپا قطع نامه ای را درباره حقوق بشر در افغانستان تصویب و در آن شرایط تعامل با حکومت سرپرست افغانستان را مشخص کرد.

به گزارش نکستونز، پارلمان اروپا قطع نامه ای را درباره حقوق بشر و حقوق زنان و دختران در افغانستان تصویب کرد.

نمایندگان پارلمان اروپا در این قطع نامه از حکومت سرپرست افغانستان خواسته اند تا مشارکت مساوی زنان و دختران در زندگی اجتماعی به ویژه دسترسی آنان به آموزش و کار را تضمین کند.

بر اساس گزارش ایراف، آنان تاکید کرده اند که هرگونه تعامل اتحادیه اروپا با حکومت کنونی افغانستان تحت شرایط تعیین شده از سوی شورای اروپا و مطابق با توصیه های گزارشگر ویژه سازمان ملل متحد انجام شود.

این قطع نامه با 513 رای موافق، 9 رای مخالف و 24 رای ممتنع تصویب شد.

پایان خبر نکستونز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیش شرط های اروپا برای تعامل با حکومت سرپرست افغانستان" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیش شرط های اروپا برای تعامل با حکومت سرپرست افغانستان"، کلیک کنید.