پیشنهاد 3 میلیون یورویی برای ستاره پرسپولیس

به گزارش خبرگزاری نکستونز؛ اوستون اورونوف بدون شک یکی از بهترین خریدهای خارجی تاریخ پرسپولیس است. بال چپ گلزن و تکنیکی پرسپولیس که نیم فصل و در شرایطی که با استقلال توافق کرده بود، راهی پرسپولیس شد تا به یکی از بازیکنان کلیدی این تیم تبدیل شود.

به گزارش ایرنا، اورونوف برای یک فصل و نیم قراردادی به ارزش 950 هزار یورو امضا کرد و بر همین اساس تا پایان لیگ بیست و چهارم باید برای پرسپولیس بازی کند. او برای همین نیم فصل 300 هزار یورو دریافت می کند و به ازای فصل بعد 650 هزار یورو. بعد از درخشش اخیر اورونوف اما پیشنهادهای جدیدی به دست او رسیده. از جمله یک باشگاه خارجی که برای خرید او پیغام فرستاده و تاکید کرده حاضر است سه میلیون یورو به پرسپولیس بدهد و رضایت نامه اورونوف را بگیرد.

پرسپولیس اما فعلا به حفظ اورونوف اصرار دارد و حتی صحبت هایی نیز انجام داده تا دستمزد 950 هزار یورویی او را افزایش بدهد. با توجه به اینکه پرسپولیس تنها یک نیم فصل از اورونوف استفاده کرده و باید 300 هزار یورو به او پرداخت کند، در صورت فروش ستاره ازبک سود 10 برابری نصیبش خواهد شد.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیشنهاد 3 میلیون یورویی برای ستاره پرسپولیس" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیشنهاد 3 میلیون یورویی برای ستاره پرسپولیس"، کلیک کنید.