پیروزی پرسپولیس در دیدار تدارکاتی با گلزنی «باهویی»

پیروزی پرسپولیس در دیدار تدارکاتی با گلزنی «باهویی»

به گزارش خبرگزاری نکستونز و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، شاگردان اوسمار ویه را امروز پنج شنبه 3 اسفند در ورزشگاه کاظمی و در دیداری تدارکاتی به مصاف تیم عقاب تهران رفتند و در پایان با تک گل نبیل باهویی به پیروزی رسیدند.

بازیکنان اصلی بازی دیروز مقابل تراکتور امروز ریکاوری کردند و سایر بازیکنان به همراه چند تن از امیدها در این بازی دوستانه برای پرسپولیس به میدان رفتند.

در دقیقه 61، ارسال محمد بادپا در محوطه جریمه را مدافع عقاب با دست کنترل کرد و داور نقطه پنالتی را نشان داد. نبیل باهویی این ضربه پنالتی را تبدیل به گل کرد تا تنها گل بازی به ثمر برسد.
عبدالکریم حسن، اوستون ارونوف و ابوالفضل بابایی در این بازی برای پرسپولیس به میدان رفتند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیروزی پرسپولیس در دیدار تدارکاتی با گلزنی «باهویی»" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیروزی پرسپولیس در دیدار تدارکاتی با گلزنی «باهویی»"، کلیک کنید.