پیام سرلشکر باقری به مناسبت فرا رسیدن روز ملی راهیان نور

پیام سرلشکر باقری به مناسبت فرا رسیدن روز ملی راهیان نور

رییس ستاد کل نیروهای مسلح به مناسبت فرا رسیدن روز ملی راهیان نور پیامی صادر کرد.

به گزارش نکستونز، در این پیام آمده است: هشت سال جنگ تحمیلی بهترین فرصت نمایش غیرت و غرور ملی ایران اسلامی بود که در مجاهدت های خالصانه، عارفانه و عالمانۀ رشیدترین فرزندان این مرز و بوم تبلور یافت و طلایی ترین برگ دفتر تاریخ این مرز و بوم کهن را رقم زد و نهال نوپای انقلاب اسلامی را در کوران پیچیده ترین طوفان های ظلم و استبداد به درخت تناوری تبدیل نمود که شیرین ترین ثمره این روزهای آن «جهاد، ایثار و مقاومت» برای تسخیر و تغییر سنگر به سنگر دهکدۀ استعماری و استکباری دنیا و فتح بالاترین قله های آزادی و آزادگی نوع بشر است.  
یقیناً فن آوری ارزشمند راهیان نور که از دل حماسه ها و عاطفه های مومنانۀ دفاع مقدس جوشید و در لایه های جامعۀ تشنۀ ایمان و حقیقت ساری و جاری شد، گنجینه ارزشمند سبک زندگی شهیدان و ایثارگران دوران دفاع مقدس را در اختیار نسل های امروز و آینده ساز این کشور عزیز قرار داده و دامنۀ اثر آن در مهندسی راهبردی مقاومت، شکوفایی و تربیت مجاهدان و مدافعان حرم و جبهه های مقاومت اسلامی در سراسر دنیاست.  
امروز در گام دوم انقلاب اسلامی، راهیان نور نرم افزار موثری است که مظاهر پیروزی حق و مصادیق شکست باطل را در رگ های زمان جاری می نماید. از این رو بر متولیان و تلاشگران این حرکت عظیم و جریان ساز فرض است که با ترغیب و تشویق آحاد ملت به ویژه نوجوانان و جوانان به حضور در فضای آکنده به عطر شهدا و تداوم و تعمیق روایت ها و تبیین زیبایی های آن تابلوی باشکوه هشت ساله، در برابر امواج متلاطم فتنه ها و جنگ ترکیبی و شناختی دشمن، برای فتح قله-ها و زمینه سازی ظهور ولایت حضرت بقیه الله الاعظم(عجل الله تعالی فرجه الشریف) و ایجاد تمدن نوین اسلامی، نقش آفرینی ماندگار داشته باشند.  
ضمن گرامیداشت نام و یاد و خاطره حضرت امام خمینی(ره) و شهیدان انقلاب، دفاع مقدس و نظام اسلامی و آرزوی طول عمر باعزت رهبر حکیم و مقتدر جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خامنه ای عزیز(مدظله العالی)، فرارسیدن «روز ملی راهیان نور» را به عنوان نماد تکریم و تعظیم آحاد نقش آفرینان، دست اندرکاران و خادمین شهیدان گرامی داشته و برای همۀ زایرین عزیز مناطق عملیاتی سال های حماسه و ایثار، سفری توام با سلامت، معنویت و بصیرت را مسالت می نمایم.  
 
رییس ستادکل نیروهای مسلح
سرلشکر پاسدار محمد باقری
اسفند ماه1402

پایان خبر نکستونز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیام سرلشکر باقری به مناسبت فرا رسیدن روز ملی راهیان نور" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیام سرلشکر باقری به مناسبت فرا رسیدن روز ملی راهیان نور"، کلیک کنید.