پوست موز زیر پای دو سرمربی/ کنار کشیدن دو تیم به نفع سرخابی ها

به گزارش خبرنگار نکستونز، هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال به اتمام رسید و دو تیم مدعی اصلی قهرمانی یعنی استقلال تهران و پرسپولیس موفق شدند حریفان خود را با یک گل شکست دهند تا همچنان به کورس خود برای تصاحب جام قهرمانی ادامه دهند.

در انتهای جدول نیز، استقلال خوزستان توانست در دقایق پایانی صنعت نفت را شکست دهد تا کماکان در رده چهاردهم جدول باقی بماند و نساجی هم موفق شد با توقف سپاهان یک امتیاز حیاتی خارج از خانه را به دست بیاورد.

در ادامه به اتفاقات مهم در این هفته خواهیم پرداخت.

شکست سنگین تراکتور و شعار حیا کن رها کن علیه خمز

تیم فوتبال تراکتور در سومین بازی خانگی متوالی خود برابر ذوب آهنی قرار گرفت که در نیم فصل دوم تنها دو امتیاز به دست آورده بود و هیچ بردی در کارنامه این تیم دیده نمی شد. «پاکوخمز» در دقیقه 33 بازی خیلی زود تصمیم به تعویض دو بازیکن دفاعی خود کرد و با تغییر تاکتیک برابر ذوب آهن بازی را ادامه داد که این مورد بیشتر به سود تیم میهمان بود و آنها توانستند در پایان این بازی را با نتیجه 4 بر یک به سود خود به اتمام برسانند تا تراکتور شکست سنگینی را متحمل شود.

طبق اعلام برخی از رسانه ها در این بازی حدود 30 هزار هوادار تراکتور از نزدیک شاهد شکست تیم خود بودند و پس از دریافت گل سوم تیمشان با خروج از ورزشگاه اعتراض خود را به کادر فنی و بازیکنان این تیم نشان دادند. همچنین برخی از آنها شعارهای حیا کن رها کن را علیه پاکو خمز و دستیاران او سر دادند و همین موضوع باعث شد تا محمد نصرتی مربی این تیم در پایان بازی از سمت خود کناره گیری کند.

این بازی نقطه عطفی برای محمد ربیعی سرمربی مستعفی ذوب آهن نیز به حساب آمد و او پس از دو بار استعفا که با مخالفت هیات مدیره باشگاه ذوب آهن همراه شد توانست به یک پیروزی پر گل دست یابد تا با یک رده صعود در جدول در مکان هشتم بایستد.

پوست موز زیر پای دو سرمربی/ کنار کشیدن دو تیم به نفع سرخابی ها

مورایس و باز هم ناکامی برابر تیم های انتهای جدولی

تیم سپاهان که در ابتدای فصل و با توجه به خریدهایی که انجام داده بود یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در فصل بیست و سوم به حساب می آمد توانست در ابتدای مسابقات عملکرد خوبی را از خود به نمایش بگذارد اما در هفته های پایانی نیم فصل اول روند نزولی این تیم آغاز شد و همین موضوع باعث ناراحتی هواداران سپاهان شده است. سپاهان روز گذشته برابر نساجی مازندران تیم رده شانزدهم جدول قرار گرفت و با نتیجه بدون گل برابر این تیم متوقف شد در حالی که کمتر کسی انتظار کسب این تساوی خانگی را برای سپاهان داشت.

هفته گذشته نیز شاگردان مورایس بازی خود را با نتیجه دو بر یک برابر صنعت نفت آبادان واگذار کردند تا این تیم به کسب اولین پیروزی خانگی خود دست یابد. هواداران سپاهان که از کسب نتایج تیم خود عصبی بودند در جریان بازی شعارهایی را علیه مدیریت و کادر فنی این تیم سر دادند.

فولاد و باز هم شکست

تیم فوتبال فولاد که چهارمین سرمربی را روی نیمکت خود در این فصل از رقابت های لیگ برتر می بیند، روز گذشته مهمان شمس آذر قزوین بود که شاگردان عبدالله ویسی با یک گل بازی را به میزبان خود واگذار کردند تا این مربی همچنان در کسب پیروزی برای فولاد ناکام بماند. فولاد با 21 امتیاز در مکان سیزدهم جدول قرار دارد و این تیم اصلاً شرایط خوبی را سپری نمی کند و همچنان خطر سقوط را احساس می کند.

مس در رقابت با استقلال تهران باقی ماند

تیم فوتبال مس رفسنجان در نیم فصل دوم و با هدایت محرم نویدکیا توانسته عملکرد بسیار خوبی را از خود به نمایش بگذارد. این تیم روز گذشته و در ورزشگاه شهدای مس پذیرای تیم پیکان بود که با اینکه دو بار از حریف خود عقب افتاد اما در پایان این بازی با نتیجه تساوی دو بر دو خاتمه یافت تا شاگردان نویدکیا به رکورد شکست ناپذیری خود در نیم فصل دوم ادامه دهند. تنها تیم های مس و استقلال تهران هستند که در نیم فصل دوم تا به اینجای مسابقات شکستی را متحمل نشده اند و باید دید روند شکست ناپذیری این تیم تا پایان هفته سی اُم باقی خواهد ماند یا خیر.

پوست موز زیر پای دو سرمربی/ کنار کشیدن دو تیم به نفع سرخابی ها

استقلال خوزستان برنده جدال 6 امتیازی هفته

مصاف تیم های استقلال خوزستان و صنعت نفت آبادان به واسطه حضور دو تیم در رده های چهاردهم و پانزدهم جدول از حساسیت بسیار بالایی برخوردار بود که شاگردان سید سیروس پورموسوی موفق شدند در دقایق اضافه نیم دوم و با درخشش دو بازیکن خارجی خود پیروز از زمین خارج شوند و 3 امتیاز این دیدار را به حساب خود واریز کنند. استقلال خوزستان که در نیم فصل اول تنها 8 امتیاز به دست آورده بود در پایان هفته بیست و سوم 19 امتیازی شد و کماکان در رده چهاردهم قرار دارد.

اما در پایان بازی های این هفته باز هم برخی از تیم های مانند، استقلال تهران، آلومینیوم و ملوان از نحوه قضاوت داوران گلایه مند بودند و اعضای کادر فنی این تیم در مصاحبه های خود با رسانه ها این موضوع را عنوان کردند، همچنین باشگاه های استقلال تهران و پرسپولیس علیه هم بیانیه صادر کردند تا علاوه بر رقابت خود برای کسب عنوان قهرمانی در صدور بیانیه هم جدال حساسی را داشته باشند.

پوست موز زیر پای دو سرمربی/ کنار کشیدن دو تیم به نفع سرخابی ها جدول لیگ برتر در پایان هفته بیست و سوم

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پوست موز زیر پای دو سرمربی/ کنار کشیدن دو تیم به نفع سرخابی ها" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پوست موز زیر پای دو سرمربی/ کنار کشیدن دو تیم به نفع سرخابی ها"، کلیک کنید.