پورتو ضرر کرد مهدی طارمی را بازی نداد

پورتو ضرر کرد مهدی طارمی را بازی نداد

به گزارش خبرگزاری نکستونز؛ علیرضا طارمی پدر مهدی طارمی لژیونر بوشهری فوتبال ایران در حاشیه مراسم عیادت از حسن روشن پیشکسوت استقلال، با خبرنگاران گفتگو کرد و درباره شرایط مهدی طارمی با توجه به خداحافظی از پورتو و انتقال به اینتر میلان گفت: ان شاءالله مهدی برای دو هفته به بوشهر خواهد آمد و پس از آن آماده می شود که به ایتالیا برود.

به نقل از ورزش سه او ادامه داد: متاسفانه این اواخر جوی درست شده بود که از او استفاده نمی کردند که البته خود تیم پورتو هم ضرر می کرد. مهدی تمریناتش را به خوبی انجام می داد چون بازیکن حرفه ای است ولی باشگاهش متوجه شد که باید از او بازی بگیرد.

علیرضا طارمی درباره شرایط فوتبال بوشهر نیز خاطرنشان کرد: در گذشته فوتبال بسیار خوبی داشت اما این روزها حال خوبی ندارد اما خدا را شکر الان، مهدی خودش یک تیم درست کرده که نامش شهریار است و در سطح نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان فعالیت می کند. امسال هم در تمامی رده های بوشهر قهرمان شد و استعدادهای بوشهری شناسایی شدند تا به تیم های بزرگتر معرفی شوند.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پورتو ضرر کرد مهدی طارمی را بازی نداد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پورتو ضرر کرد مهدی طارمی را بازی نداد"، کلیک کنید.