پروین: به پرسپولیس افتخار می کنیم/ با همین فرمان برویم قهرمانیم

پروین: به پرسپولیس افتخار می کنیم/ با همین فرمان برویم قهرمانیم

به گزارش خبرگزاری نکستونز، علی پروین امروز یکشنبه در تمرین پرسپولیس حضور پیدا کرد و گفتگویی هم با اوسمار لوس ویه را داشت.

وی ضمن تمجید از عملکرد و شجاعت سرمربی برزیلی تیم، بازیکنان و بازی رو به جلو و تهاجمی پرسپولیس، عنوان کرد: پرسپولیس خیلی خوب پیش آمده است و اگر با همین فرمان، دو بازی بعدی را با همین تعصب و جنگندگی پشت سر گذاشته شود، ان شاءالله که قهرمانی نصیب تیم می شود.

علی پروین با اشاره به این که بازیکنان، بزرگی خود را به همه نشان دادند، ادامه داد: همه ما به این تیم و بچه ها افتخار می کنیم. حالا ابتکار عمل دست پرسپولیس است و همه چیز دست خود ما خواهد بود. باید با تمرکز بالا برای پیروزی در دو بازی بعدی حاضر شد تا غافلگیری پیش نیاید.

امروز همچنین رضا درویش، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس هم نشستی با سرمربی تیم داشت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پروین: به پرسپولیس افتخار می کنیم/ با همین فرمان برویم قهرمانیم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پروین: به پرسپولیس افتخار می کنیم/ با همین فرمان برویم قهرمانیم"، کلیک کنید.