پادشان اردن با بایدن دیدار می کند

پادشان اردن با بایدن دیدار می کند

کاخ سفید اعلام کرد که رییس جمهور آمریکا دوشنبه آینده میزبان عبدالله دوم پادشاه اردن خواهد بود تا طرفین درباره جنگ غزه با یکدیگر گفت وگو کنند.

به گزارش گروه سیاست و جهان خبرگزاری علم و فناوری نکستونز، سخنگوی کاخ سفید روز پنجشنبه به وقت محلی اعلام کرد جو بایدن، رییس جمهور آمریکا روز 12 فوریه (23 بهمن) میزبان عبدالله دوم پادشاه اردن در واشنگتن خواهد بود.

کارین ژان پی یر، سخنگوی کاخ سفید در بیانیه ای گفت: رهبران دو کشور درباره وضعیت جاری غزه و تلاش ها برای پایان دادن به بحران گفتگو خواهند کرد.

دیدار بایدن و پادشاه اردن در حالی برگزار می شود که آمریکا و کشورهای منطقه ای تلاش می کنند تا در ازای آزادی گروگان ها از غزه، به دنبال دستیابی به آتش بس هستند.

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پادشان اردن با بایدن دیدار می کند" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پادشان اردن با بایدن دیدار می کند"، کلیک کنید.