وقوع ۳ حادثه رانندگی در استان سمنان/۱۴ نفر مصدوم شدند

وقوع ۳ حادثه رانندگی در استان سمنان/۱۴ نفر مصدوم شدند

حسین درخشان در گفت‌وگو با خبرنگار نکستونز، بابیان اینکه روز سه شنبه امدادگران به سه حادثه رانندگی در محورهای مواصلاتی استان سمنان رسیدگی کردند، ابراز داشت: هر سه این حوادث از نوع واژگونی خودرو بودند.

وی با بیان اینکه انحراف و واژگونی پراید کیلومتر ۱۵ محور سمنان_ فیروزکوه به یگان امداد و نجات پایگاه شهدای امدادگر گزارش شد، گفت: این حادثه پنج مصدوم بر جای گذاشت.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان سمنان با بیان اینکه واژگونی خودرو سواری کوییک کیلومتر ۵۲ محور میامی_سبزوار دیگر حادثه مهم رانندگی را رقم زد، ابراز داشت: این حادثه باعث مصدومیت پنج نفر شده است.

درخشان بابیان اینکه واژگونی خودرو ساینا کیلومتر ۵۱ محور دامغان_جندق امدادگران پایگاه سر کویر را برای امداد و نجات به سوی خود فراخواند، تصریح کرد: این حادثه چهار مصدوم داشته است.

وی بابیان اینکه در این حوادث کشته گزارش نشد اما مصدومیت ۱۴ نفر را به همراه داشت، افزود: تمامی مصدومان این حوادث توسط اورژانس و هلال احمر به مراکز درمانی انتقال یافتند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وقوع ۳ حادثه رانندگی در استان سمنان/۱۴ نفر مصدوم شدند" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وقوع ۳ حادثه رانندگی در استان سمنان/۱۴ نفر مصدوم شدند"، کلیک کنید.