وقوع سیلاب در محور کرج-چالوس

آفتاب نیوز :

علی زندی روز چهارشنبه دوم خرداد با اعلام این خبر اظهار کرد: بر اثر  بارش شدید باران، روز گذشته شاهد وقوع سیلاب در محدوده کنار گذر تونل کندوان، روستای کلها، اویزر و محور نوجان به کرج_کندوان بودیم.

زندی فر گفت: بر همین اساس با توجه به اعلام سازمان هواشناسی و آماده باش بودن راهداران در سطح محورهای مواصلاتی به ویژه راه های کوهستانی در ساعات اولیه عوامل راهداری گچسر جهت پاکسازی مسیر به این مناطق  اعزام شدند.

مدیر کل راهداری البرز تصریح کرد: با حضور عوامل راهداری و نیروهای هلال احمر خودروهای گرفتار در سیلاب از این مسیر خارج شدند.

وی با بیان اینکه سیلاب فقط به ابنیه راه خسارت وارد کرد، گفت: در حال حاضر مسیر کرج_کندوان و نوجان  باز است و راهداران در حال پاکسازی کامل مسیر هستند.

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وقوع سیلاب در محور کرج-چالوس" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وقوع سیلاب در محور کرج-چالوس"، کلیک کنید.