وضعیت مسعود اسکویی در بیمارستان

وضعیت مسعود اسکویی در بیمارستان

مسعود اسکویی، گوینده و کارشناس – مجری پیشکسوت که چند روز پیش به دلیل شکستگی ناحیه لگن و پا در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بستری شده بود، به بخش عمومی منتقل شد.

به گزارش نکستونز به نقل از روابط عمومی معاونت صدا، مهدی آذرمکان، قایم مقام معاونت صدا بعد از انتقال مسعود اسکویی به بخش عمومی بیمارستان، به عیادت مسعود اسکویی گوینده و کارشناس – مجری پیشکسوت رفت و جویای احوال او شد.

وی با آرزوی صحت و سلامتی برای این پیشکسوت رادیو، در گفت وگو با پزشکان معالج استاد اسکویی، در جریان روند درمانی وی قرار گرفت.

همچنین کیومرث هاشمی وزیر ورزش و برخی مدیران ارشد به دیدار این پیشکسوت رادیویی رفتند.

گفتنی است، بیش از نیم قرن از فعالیت مسعود اسکویی در تلویزیون و رادیو می گذرد. خیلی از شنوندگان، رادیو ورزش را با صدای اسکویی می شناسند. در سال هایی که خبری از تصویر و تلویزیون نبود، خیلی ها با صدای اسکویی، صحنه های مسابقات ورزشی را خیال پردازی می کردند.

مسعود اسکویی با گذراندن دوره های مختلف تهیه خبر ورزشی، به عنوان اولین گزارشگر در ورزش های مختلف شناخته می شود.

پایان خبر نکستونز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وضعیت مسعود اسکویی در بیمارستان" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وضعیت مسعود اسکویی در بیمارستان"، کلیک کنید.