وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی وارد رشت شد

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی وارد رشت شد

نکستونز/گیلان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دقایقی پیش با استقبال استاندار گیلان وارد رشت شد.

دکتر بهرام عین الهی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور صبح امروز، 17 خردادماه با استقبال اسدالله عباسی، استاندار و محمدتقی آشوبی، رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، وارد فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت شد.

دیدار با آیت الله فلاحتی، نماینده ولی فقیه در استان، افتتاح فاز جدید بیمارستان امام خمینی(ره) صومعه سرا، بازدید از بیمارستان در حال احداث 421 تختخوابه و دانشکده پزشکی در حال احداث سایت لاکان، افتتاح سیتی آنژیو و آنژیوگرافی بیمارستان حشمت رشت و افتتاح همزمان پروژه های درمانی و بهداشتی استان به صورت ویدیوکنفرانس از جمله برنامه های وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در گیلان است.

پایان خبر نکستونز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی وارد رشت شد" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی وارد رشت شد"، کلیک کنید.