ورود دختران به ورزشگاه ها کرامت نیست/ مسیولان توبه کنند

ورود دختران به ورزشگاه ها کرامت نیست/ مسیولان توبه کنند

به گزارش خبرنگار نکستونز، حجت الاسلام علیرضا آرامی در خطبه های نماز جمعه این هفته گرمسار در مصلای نماز جمعه گرمسار ضمن بیان اینکه اگر مسیولان ما متقی باشند وقتی می فهمند که تصمیمی که گرفته اند اشتباه است، آن را اصلاح می کنند، تاکید کرد: اگر مسیولی از راه اشتباه بازنگردد و تصمیمات اشتباه خود را اصلاح نکند اهل جهنم است.

وی با بیان اینکه اگر مدیری بر تصمیم اشتباهش بماند باتقوا نیست، افزود: با تقوا کسی است که اشتباه خودش را جبران می کند.

امام جمعه گرمسار ادامه داد: اگر مسیولی در جریان حجاب و عفاف جامعه کوتاهی کرد و باعث شد که وضعیت عفاف و حجاب جامعه به اینجا برسد، فهمید اشتباه رفته باید امروز جبران کند و حتی معذرت خواهی کند و به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی توبه کند.

آرامی با بیان اینکه اگر مسیولی فهمید که ورود دختران به ورزشگاه ها و پای فوتبال ها اشتباه بوده و مفسده داشته، باید جبران کند، گفت: اگر مدیران این را جبران نکنند، بی تقوا هستند و اهل جهنم؛

وی با اشاره به دهه کرامت و روز دختر گفت: باید امروز بدانیم که کرامت دختران ما به چیست؟ آیا اسلام کرامت دختر را به این می داند که در ورزشگاه حاضر شده و حرف زشت بزند؟ و حرف زشت بشنود؟ آیا این کرامت اسلامی دختران است؟ این کرامت زنان و دختران ما نیست.

امام جمعه گرمسار با بیان اینکه ما نمی خواهیم کرامت اسلامی دختران مان را از غرب یاد بگیریم، گفت: اسلام به دختر کرامت داده و او را ریحانه بهشتی معرفی کرده است. اسلام دختر را گل معطر می داند و عفت و حجاب و حیا را باغبان زیبایی های زن قرار داده است.

آرامی بیان کرد: اسلام و این نظام مقدس راه کرامت و راه عزت برای دختران را به روی او باز کرده و دختران را در تمام مسایل علمی، سیاسی و اجتماعی شریک کرده و حتی جلودار دانسته و انقلابش را مرهون همین دختران و زنان می داند.

وی افزود: اگر مردان ما تربیت شدند و در دوران دفاع مقدس و انقلاب ایستادگی کردند، از دامان همین زنان بوده است و این جایگاه دختران و زنان در اسلام محسوب می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ورود دختران به ورزشگاه ها کرامت نیست/ مسیولان توبه کنند" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ورود دختران به ورزشگاه ها کرامت نیست/ مسیولان توبه کنند"، کلیک کنید.