ورود بانوان تراکتوری به ورزشگاه از دیدار با ذوب آهن

ورود بانوان تراکتوری به ورزشگاه از دیدار با ذوب آهن

به گزارش خبرنگار نکستونز، علی خاکزاد عصر پنج شنبه در گفت وگو با خبرنگاران درخصوص صدور مجوز حضور بانوان در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز اظهار کرد: پس از بازید آقای استاندار از وضعیت ورزشگاه یادگار امام و بررسی امکانات آن برای تسهیل ورود بانوان عزیز به این ورزشگاه با حضور نهادهای ذیربط جلسه ای به همین منظور تشکیل شد.

وی ادامه داد: در این جلسه که با حضور نمایندگان هیات فوتبال، اداره کل ورزش و جوانان، باشگاه تراکتور و سایر نهادهای ذیربط مقرر شد تمامی نواقصات ورزشگاه یادگار امام (ره) تا 24 فروردین ماه روز بازی دیدار تراکتور و ذوب آهن اصفهان لیگ برتر برطرف شود تا بانوان عزیز تراکتوری در ورزشگاه حضور پیدا کرده و از تیم شان حمایت کنند.

خاکزاد در پایان خاطرنشان کرد: هیات فوتبال از اصلی ترین ارگان های موافق حضور بانوان در ورزشگاه بوده و این اتفاق مثبت را به فال نیک می گیریم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ورود بانوان تراکتوری به ورزشگاه از دیدار با ذوب آهن" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ورود بانوان تراکتوری به ورزشگاه از دیدار با ذوب آهن"، کلیک کنید.