واگذاری 33 هزار واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد

با حضور رییسی صورت گرفت؛

واگذاری 33 هزار واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد

با حضور رییس جمهور 33 هزار و 683 واحد مسکونی به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) در 31 استان کشور واگذار شد.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری نکستونز، آیین واگذاری 33 هزار و 683 واحد مسکونی به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) در سراسر کشور با حضور دکتر سید ابراهیم رییسی برگزار شد.

این واحد های مسکونی به همت کمیته امداد امام خمینی (ره)، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، بسیج سازندگی و وزارت راه و شهرسازی در قالب طرح نهضت ملی مسکن احداث و به متقاضیان تحت پوشش کمیته امداد در روستا ها و شهر های کمتر از 25 هزار نفر جمعیت واگذار شده است.

رییسی در این مراسم طی سخنانی ضمن ابراز خرسندی از اقدامات دولت برای رفع نیاز مسکن متقاضیان مددجو در سراسر کشور، تحقق وعده دولت مردمی در این زمینه و قدردانی از تلاش های همه بخش ها و نهاد ها مشارکت کننده در این طرح بزرگ گفت: رشد 44 درصدی ساخت مسکن برای مددجویان در سال 1402 نسبت به سال 1401 از جمله خبر های خوب و امیدآفرین است و باید از تلاش های همه مدیران استانی و نهاد های انقلابی برای تحقق این مهم صمیمانه تشکر و قدردانی کنیم.

رییس جمهور همچنین با بیان اینکه دولت در راستای تحقق این وعده که مددجوی فاقد مسکن در کمیته امداد امام خمینی (ره) نداشته باشیم، ساخت مسکن برای مددجویان را 44 درصد افزایش داد و لذا دولت صادق الوعد است، بر ضرورت تلاش مضاعف مسیولان مربوطه برای تسریع در تکمیل سایر پروژه های نهضت ملی مسکن تاکید کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واگذاری 33 هزار واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واگذاری 33 هزار واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد"، کلیک کنید.