واکنش پلیس به ویدیو خودسوزی در میدان انقلاب تهران

واکنش پلیس به ویدیو خودسوزی در میدان انقلاب تهران

آفتاب نیوز :

 مرکز اطلاع رسانی پلیس تهران بزرگ بامداد جمعه در اطلاعیه ای اعلام کرد: ساعت 12:30 مورخه 25 فروردین ماه 1403 فردی حدود 45 ساله در ضلع شرقی میدان انقلاب دست به خودسوزی زد که با تلاش ماموران پلیس راهور و افراد حاضر در محل آتش خاموش و فرد مصدوم به بیمارستان منتقل شد، ولی در اثر شدت جراحات فوت کرد.

براساس این اعلام، این حادثه در همان زمان توسط خبرگزاری های رسمی کشور منتشر که با اندک بررسی، سابقه انتشار خبر در دسترس مخاطبین است.

به گزارش پلیس: همچنین برابر بررسی به عمل آمده و شواهد میدانی، گمانه زنی های معاندین در خصوص توقیف موتور صرفا جریان سازی سوء و واقع نمایی از یک حادثه ی عریان و واضح بوده که فاقد صحت و بلاوجه است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش پلیس به ویدیو خودسوزی در میدان انقلاب تهران" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش پلیس به ویدیو خودسوزی در میدان انقلاب تهران"، کلیک کنید.