واکنش سرمربی پرسپولیس به مشورت با گل محمدی

واکنش سرمربی پرسپولیس به مشورت با گل محمدی

آفتاب نیوز :

اوسمار ویه را، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری قبل از بازی با پیکان در هفته بیست و یکم لیگ برتر اظهار کرد: بازی خیلی مهمی در پیش داریم. وارد 10 بازی آخر لیگ شده ایم. در فصل قبل در 10 بازی آخر پرش خوبی داشتیم و سعی می کنیم امسال هم همین اتاق را رقم بزنیم.

او ادامه داد: پیکان برابر دو تیم خوب که در لیگ خوب بازی می کنند برنده شد و در نقل و انتقالات هم مهاجمی گرفته اند که داخل محوطه جریمه و در زدن ضربات سر خوب عمل می کند. کار های هجومی پیکان معمولا به این بازیکن ختم می شود. بعضی وقت ها مدل بازی شان عوض می شود گاهی 5-2-1-2 یا 5-3-2 و باید تمرین های خود را بر اساس بازی آن ها انجام دهیم.

اوسمار اضافه کرد: برای ما مهم است که بعد از دربی یک بازی خوب انجام دهیم و امتیازات لازم را به دست بیاوریم. این پنجمین بازی در جدول بازی های فشرده ماست و امیدوارم بازیکنان در ایده آل ترین حالت ممکن باشند.

او درباره «بزرگترین درسی که از دربی گرفت» گفت: بازی بدون گل برای همه تماشاگران ناراحت کننده است و خیلی در بازی وقت تلف شد و همین باعث شد کسل کننده باشد. ما هم از بازی بدون گل راضی نبودیم و می خواستیم بازی را ببریم. نتوانستیم از شانس های خودمان استفاده کنیم، زیرا می خواستیم بازی را ببریم. درس داربی این بود که باید از موقعیت هایمان در همان لحظه استفاده کنیم. 

سرمربی پرسپولیس درباره مشورت با گل محمدی درباره دربی گفت: ما قرار بود یکدیگر را ببینیم و با هم صحبت کنیم. این صحبت برای دو نفری که دوست هستند، دوستانه بود و می خواستیم راجع به گذشته و آینده صحبت کنیم. این فقط یک دورهمی دوستانه بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش سرمربی پرسپولیس به مشورت با گل محمدی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش سرمربی پرسپولیس به مشورت با گل محمدی"، کلیک کنید.