واکنش ستاره ملی پوش پرسپولیس به پیشنهاد تراکتور و سپاهان

واکنش ستاره ملی پوش پرسپولیس به پیشنهاد تراکتور و سپاهان

به گزارش خبرگزاری نکستونز؛ بیست وسومین دوره رقابت های لیگ برتر خلیج فارس در حالی به هفته های پایانی خود نزدیک می شود که رقابت برای قهرمانی در این دوره از مسابقات به اوج حساسیت رسیده است و یکی از دو تیم استقلال و پرسپولیس قهرمانی این فصل را تصاحب خواهد کرد.

به گزارش ایرنا، این دو تیم در حالی با یکدیگر در رقابت هستند که با پایان فصل قرارداد 11 بازیکن پرسپولیس به اتمام خواهد رسید و تمدید قرارداد با این بازیکنان به خواسته و دغدغه اصلی هواداران از مدیریت باشگاه تبدیل شده و از همین رو، باشگاه روند تمدید قراداد این بازیکنان را در اولویت خود قرار داده و با چند بازیکن مذاکرات جدی داشته است.

یکی از بازیکنانی که قراردادش در پایان فصل به تمام می رسد، مرتضی پورعلی گنجی، مدافع ملی پوش و 32 این تیم است. با توجه به عملکرد این بازیکن در این تیم و همچنین ملی پوش بودن او، به رغم مصدومیتش در بازی ایران و قطر در جام ملت های آسیا، از همان روزهای نخست تمدید قرارداد با پورعلی گنجی مطالبه هواداران بوده است.

حالا این مدافع ملی پوش که با پشت سرگذاشتن دوران نقاهت خود رفته رفته آماده حضور در میادین می شود، با پیشنهاد ویژه و جالب توجهی از دو باشگاه سپاهان اصفهان و تراکتور تبریز برای فصل آتی مواجه شده است. این مدافع با توجه به توافقی که با باشگاه پرسپولیس برای تمدید قرارداد داشته به پیشنهاد این دو باشگاه پاسخ منفی داده و چنانچه باشگاه به تعهدات خود با این بازیکن متعهد باشد، این بازیکن به زودی قرارداد خود را تمدید خواهد کرد

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش ستاره ملی پوش پرسپولیس به پیشنهاد تراکتور و سپاهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش ستاره ملی پوش پرسپولیس به پیشنهاد تراکتور و سپاهان"، کلیک کنید.