واکنش رسانه لهستانی به انتخاب سرمربی جدید والیبال ایران: کاملا غیر منتظره!

واکنش رسانه لهستانی به انتخاب سرمربی جدید والیبال ایران: کاملا غیر منتظره!

رسانه لهستانی به انتخاب سرمربی جدید تیم ملی والیبال ایران واکنش نشان داد و نوشت که انتخاب او کاملا غیر منتظره و شگفت انگیز بوده است.

به گزارش نکستونز، پس از چندین ماه مذاکره فدراسیون والیبال ایران، بالاخره مایوریسیو موتا پایز، مربی 61ساله برزیلی – فرانسوی به عنوان سرمربی تیم ملی مردان ایران در سال 2024 انتخاب شد.

پلست اسپورت لهستان در واکنش به انتخاب سرمربی جدید والیبال ایران نوشت: یک تصمیم شگفت انگیز! نه ویتال هاینن، نه آلبرتو جولیانی! فدراسیون ایران نام سرمربی جدید تیم ملی والیبال را اعلام کرد که کاملاً غیر منتظره بود. مایوریسیو موتا پایز از برزیل سرمربی جدید والیبال ایران خواهد بود.

این رسانه لهستانی در ادامه آورد: فدراسیون والیبال ایران چند ماهی است که دنبال سرمربی جدید تیم ملی مردان خود می گردد. در طی این زمان با بسیاری از مربیان مشهور صحبت هایی انجام شد. در میان کاندیداها، رسانه ها به نام هایی چون آلبرتو جولیانی، ویتال هاینن و همچنین روبرتو پیاتزا، جان لورنزو بلنجینی و ولادیمیر آلکنو اشاره کردند. در نهایت مایوریسیو موتا پایز سرمربی جدید تیم ملی ایران شد. او سال 1963 در ریودوژانیرو به دنیا آمد و بخش زیادی از دوران حرفه ای اش را در فرانسه گذراند؛ جایی که در دهه های 1980 و 1990 به عنوان بازیکن بازی کرد. او همچنین به عنوان مربی در فرانسه کار کرد. پایز مربی بازیکنان والیبال ساحلی در بازی های آتلانتا 1996 بود.

پلست ضمن ارایه رزومه این مربی نوشت: ایرانی ها امیدوارند از جدول رده بندی به بازی های المپیک راه پیدا کنند. بنابراین باید در لیگ ملت ها این تیم بدرخشد و امتیاز کسب کند.

پایان خبر نکستونز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش رسانه لهستانی به انتخاب سرمربی جدید والیبال ایران: کاملا غیر منتظره!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش رسانه لهستانی به انتخاب سرمربی جدید والیبال ایران: کاملا غیر منتظره!"، کلیک کنید.