واژگونی ال90 در کمربندی شاهرود_دامغان/ دختر 13 ساله جان باخت

واژگونی ال90 در کمربندی شاهرود_دامغان/ دختر 13 ساله جان باخت

حسین درخشان در گفت وگو با خبرنگار نکستونز، ضمن بیان اینکه حوالی شب گذشته وقوع یک مورد حادثه واژگونی ال 90 به هلال احمر گزارش شد، ابراز داشت: این حادثه در کمربندی شاهرود به سمت دامغان به وقوع پیوست.

وی بابیان اینکه این حادثه منجر به جان باختن دختر 13 ساله شده است، افزود: متوفی تحویل عوامل قضایی شده است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان سمنان بابیان اینکه این خودرو چهار سرنشین داشت، بیان کرد: سه مصدوم دیگر به مراکز درمانی انتقال یافتند.

درخشان اضافه کرد: متاسفانه سرعت زیاد، خستگی، خواب آلودگی و عدم توجه به جلو باعث بروز این حوادث تلخ می شوند لذا از رانندگان درخواست داریم با رعایت موارد فوق سفر خوب و ایمنی را برای خود و همراهان رقم بزنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واژگونی ال90 در کمربندی شاهرود_دامغان/ دختر 13 ساله جان باخت" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واژگونی ال90 در کمربندی شاهرود_دامغان/ دختر 13 ساله جان باخت"، کلیک کنید.