والنسیا گرانادا را به سقوط نزدیک تر کرد

والنسیا گرانادا را به سقوط نزدیک تر کرد

والنسیا در بازی خارج از خانه با نتیجه یک بر صفر گرانادا را شکست داد. 

به گزارش نکستونز، در بازی هفته سی ام لالیگا والنسیا امشب در بازی خارج از خانه به مصاف گرانادا رفت. در این بازی آلمیدا در دقیقه 77 برای والنسیا گل زد تا این تیم با نتیجه یک بر صفر برنده از ورزشگاه حریف خارج شود.

والنسیا به لطف این برتری 44 امتیازی شد و به رتبه هفتم جدول لالیگا صعود کرد. گرانادا 14 امتیازی هم در رده نوزدهم باقی ماند.

با این نتیجه فاصله گرانادا با کادیز رده هجدهمی به 11 امتیاز افزایش یافت. این دو تیم در کنار آلمریا 13 امتیازی که در قعر جدول ایستاده نامزدهای سقوط به دسته پایین تر هستند. البته کادیز شرایط بهتری نسبت به گرانادا و آلمریا دارد چون با سلتاویگو در رده هفدهم فقط 3 امتیاز فاصله دارد.

پایان خبر نکستونز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "والنسیا گرانادا را به سقوط نزدیک تر کرد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "والنسیا گرانادا را به سقوط نزدیک تر کرد"، کلیک کنید.