وارداتی تازه نفس زیر یک میلیارد تومان/ عکس

امیرمسعود عابدین_ قبل از اینکه فروش سدان بی وای دی Qin L DM-i برای 29 ماه می آغاز شود، این خودرو به نمایندگی های چین رسید. این مدل یک خودروی پلاگین هیبریدی با سایز متوسط و با قیمت پیش بینی شده 16,600 دلار، معادل 960 میلیون تومان است. برد الکتریکی آن به 90 کیلومتر (بر اساس چرخه CLTC) می رسد.

کین یک سری سدان با نام تجاری BYD است که به نام اولین سلسله امپراتوری چین نام گذاری شده است. این سری در حال حاضر شامل مدل های Qin Plus EV و Qin Plus DM-i (خودروی وارداتی بهمن موتور) است. در سه ماهه اول 2024، فروش ترکیبی این مدل به 107489 دستگاه رسید و در نتیجه، Qin Plus به پرفروش ترین خودرو در چین تبدیل شد.

وارداتی تازه نفس زیر یک میلیارد تومان/ عکس

کین L DM-i از زبان طراحی متمایز BYD استفاده می کند. قسمت جلویی آن دارای چراغ های LED باریک و یک جلوپنجره بزرگ است که به دهان اژدها اشاره دارد.

وارداتی تازه نفس زیر یک میلیارد تومان/ عکس

به گزارش نکستونز، در داخل، یک فرمان سه پره همراه با یک صفحه نمایش کوچک LCD در پشت آن خودنمایی می کنند. Qin L DM-i همچنین دارای صفحه نمایش قابل چرخش است. کنسول مرکزی آن از مجموعه ای از دکمه های فیزیکی و یک دسته دنده کوچک به نام «BYD Heart» استفاده می کند.

وارداتی تازه نفس زیر یک میلیارد تومان/ عکس

ابعاد دقیق این سدان 4830/1900/1495 میلی متر با فاصله بین دو محور 2790 میلی متر است. پیشرانه بی وای دی Qin L DM-i از نسل پنجم سیستم پلاگین هیبریدی DM-i بی وای دی استفاده می کند. این موتور شامل یک موتور 1٫5 لیتری تنفس طبیعی با 99 اسب بخار قدرت همراه با یک موتور الکتریکی 215 اسب بخاری است. این سدان دارای دو گزینه باتری LFP است که توسط شرکت تابعه BYD FinDreams عرضه شده است. بسته سطح پایه آن دارای ظرفیت 10.08 کیلووات ساعت است که برای برد الکتریکی 60 کیلومتر (بر اساس چرخه CLTC) مناسب است. نوع دوم ظرفیت 15٫87 کیلووات ساعت (90 کیلومتر برد بر اساس چرخه CLTC) را ارایه می دهد.

وارداتی تازه نفس زیر یک میلیارد تومان/ عکس

322

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وارداتی تازه نفس زیر یک میلیارد تومان/ عکس" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وارداتی تازه نفس زیر یک میلیارد تومان/ عکس"، کلیک کنید.