همگان با شور و شادابی پای صندوق رای حاضر شدند

همگان با شور و شادابی پای صندوق رای حاضر شدند

جانشین فرمانده فراجا گفت: قطعا حضور مردم در پای صندوق های رأی قدرت کشورمان را در چشم جهانیان به رخ خواهد کشید و مایه سربلندی‌مان خواهد شد.

به گزارش نکستونز، سردار قاسم رضایی در حاشیه اخذ رای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در مسجد مالک اشتر فراجا گفت: در ابتدا باید به روح شهدای خدمت پرواز اردیبهشت که ناظر به این جشن بزرگ تداوم ریشه های انقلاب هستند درود بفرستم. در تصاویر دریافتی از سراسر کشور و حضور کارکنان انتظامی، همگان با شور و حال و شادابی و با دیدگاه تکلیف مداری پای صندوق های رأی حاضر شدند و این حضور دشمنان را عصبانی کرده است.

رضایی به آگاهی و بصیرت و آبیاری شجره طیبه انقلاب با حضور در پای صندوق های رای اشاره و خاطرنشان کرد: مجموعه انتظامی کشور نیز در کنار مردم به سبب مردمی و انقلابی بودن، از سویی وظیفه تامین امنیت را برعهده دارد و از سوی دیگر به دنبال انتخاب اصلح ترین فرد برای راس دستگاه اجرایی کشور هستند.

وی در پایان با ابراز امیدواری نسبت به اینکه انقلاب ما به کشورهای مختلف صادر شود گفت: با هر انتخاباتی کشور ما در حال توسعه و پیشرفت است و آرزوی توفیق و خدمتگزاری برای فرد انتخاب شده توسط مردم داریم.

پایان خبر نکستونز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "همگان با شور و شادابی پای صندوق رای حاضر شدند" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "همگان با شور و شادابی پای صندوق رای حاضر شدند"، کلیک کنید.