هشدار نارنجی هواشناسی درباره تگرگ و تندباد در این استان

هشدار نارنجی هواشناسی درباره تگرگ و تندباد در این استان

به گزارش نکستونز، مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان با اشاره به صدور هشدار سطح نارنجی هواشناسی؛ از فعالیت سامانه بارشی در جنوب و جنوب غرب این استان خبر داد.

محسن حیدری روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: از صبح سه شنبه تا بعداز ظهر چهارشنبه (15 تا 16 اسفند)، در شهرستان های زرآباد، فنوج، لاشار، قصرقند، نیکشهر، سرباز، راسک، کنارک، چابهار، دشتیاری، رخداد بارش باران، برخی نقاط رگبار رعد برق و احتمال بارش تگرگ و تند باد لحظه ای بویژه جنوب غرب استان پیش بینی می شود.

وی از مردم خواست از اسکان و تردد در حاشیه مسیل ها و رودخانه ها خودداری و همچنین به کشاورزان توصیه کرد از محصولات کشاورزی محافظت کنند.

مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان عنوان کرد: دامداران از چرای دام در مناطق مرتفع خودداری همچنین افراد در ترددهای جاده ای احتیاط کنند و برای کاهش خسارات احتمالی تمهیدات لازم در نظر گرفته شود.

47236

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هشدار نارنجی هواشناسی درباره تگرگ و تندباد در این استان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هشدار نارنجی هواشناسی درباره تگرگ و تندباد در این استان"، کلیک کنید.