نکونام: جام شرافت و پاکی برای ما؛ آن یکی جام مبارک تیم دیگر!

نکونام: جام شرافت و پاکی برای ما؛ آن یکی جام مبارک تیم دیگر!

آفتاب نیوز :

جواد نکونام پس از تساوی بدون گل تیم فوتبال استقلال برابر نساجی مازندران در هفته بیست وهشتم لیگ برتر گفت: در مورد بازی صحبت نکنیم، بهتر است و باید درباره چیز های دیگری حرف بزنیم. مردم خسته شدند و صحبتم با آنهاست. بازی ما و رقیب ما را نگاه کنید و ببینید چه بلایی سر استقلال آورده اند.

وی افزود: شخص آقای تاج در روز اول که مربی تیم ملی بودم بلایی سر من آورد که از تیم ملی کنار رفتم. امسال هم چندین و چند بار گفتم که نمی گذارند و نخواهند گذاشت که قهرمان شویم. بیژن حیدری برای ما قضاوت کرده که یکبار در دیدار با مس رفسنجان با اشتباه کمک داور و او دو امتیاز از دست دادیم. برادر ایشان به سود رقیب در بازی با ملوان دو امتیاز گرفت و هفته بعد از آن برادر او دیدار با تراکتور را قضاوت می کند و امروز پنالتی تیم من را نگرفت. حیدری اجازه نداد تیمم فوتبال بازی کند. خطای پشت سر هم می گرفت. من داوری را می فهمم، چون فوتبال بازی کرده ام. حیدری در بازی با مس دو امتیاز از ما گرفت، امروز هم دو امتیاز دیگر.

 سرمربی استقلال با بیان این جمله خاطرنشان کرد: کنار زمین به داور چهارم گفتم که بازیکن من را می بینید که پیراهنش را گرفتند، ولی می گوید نمی بینم. به او گفتم آیا وجدان دارید؟ قضاوت بازی ما یک طرف و قضاوت بازی رقیب مان طرف دیگر، اینکه چطور اخراج کردند و چطور پنالتی گرفتند. یک روزی یک نفر حرف درستی زد، اینکه یک جام برای یک تیم است و یک جام برای تیم های دیگر. ما برای جام شرافت، پاکی و مردانگی می جنگیم و در لیگی که ما می جنگیم برنده هستیم و آن یکی جام مبارک آن تیم دیگر باشد!

نکونام با انتقاد از داوری ها ادامه داد: به یکی از اتاق های مسیول سازمان لیگ رفتیم و دیدیم عکس پرسپولیس را جلوی کمدش گذاشته است. این ها را به چه کسی بگوییم؟ از فردا همه چیز درست می شود و انگار اتفاقی نیفتاده است. تمام اتفاقات را رقم زدند که ما را زمین بزنند. دوستان از روز اول فکر نمی کردند ما لقمه گلوگیری باشیم و شروع به اذیت کردن مان کردند. آخر فصل دیدند این تیم شخصیت قهرمانی دارد، ولی نگذاشتند و نمی خواهند قهرمان شویم.

وی گفت: این حرف ها به خاطر اشتباهات داوری است و حرفی خارج از چارچوب نمی زنیم. اتفاقات داوری را می بینید که چطور پنالتی ما را نگرفتند. برادران حیدری دو قضاوت برای ما انجام دادند و سوت زدن مشخص می کند چطور قضاوت می کنند. روی یک اوت و کرنر که مرگ و زندگی است داور باید با شهامت قضاوت کند. من گفتم ایشان (حیدری) با توجه به قضاوتش در بازی با مس رفسنجان داور بازی امروز نباشد. متاسفم برای فوتبالی که سال ها برای تیم ملی کشورم بازی کردم این کار ها را می کنند. از 10 جام 9 جام به دوستان می دهند و شاید یکی به ما استقلالی ها بدهند.

نکونام یادآور شد: به هر شهری می روند، با این تیم (پرسپولیس) مشکل دارند، چرا؟ به خاطر اتفاقاتی که می افتد. سپاهان، تراکتور، استقلال و … ناراحتند. چه اتفاقاتی می افتد؟ چرا اشتباهات به سود ما رقم نمی خورد؟ اتفاقاتی که می افتد، داستان هایی بود که برنامه ریزی شده بود. تمام تلاش و جنگ و دعوا را کردیم، اما یک «ولی» دارد! خوشحالم به قایمشهر آمدم و امیدوارم نساجی در ادامه راه موفق باشد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نکونام: جام شرافت و پاکی برای ما؛ آن یکی جام مبارک تیم دیگر!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نکونام: جام شرافت و پاکی برای ما؛ آن یکی جام مبارک تیم دیگر!"، کلیک کنید.