نکونام: آقایان دوست ندارند استقلال قهرمان شود؛ دل هواداران را خون کرده اند

حمله دوباره سرمربی استقلال به مدیریت باشگاه؛

آفتاب نیوز :

جواد نکونام سرمربی تیم استقلال، شب گذشته در مصاحبه ای در خصوص آخرین وضعیت تیمش صحبت کرد که این صحبت ها، امروز با واکنش علی خطیر مدیرعامل باشگاه مواجه شد.

با این حال، سرمربی استقلال امروز در خصوص مسایل مطرح شده از سوی خطیر، گفت: آقایان! لطفا با مظلوم نمایی و عوام فریبی،حرف از هوادار و آرامش آنها نزنید، چراکه امسال دلشان را خون کردید و چند بار در طول فصل به خاطر بازیکن نگرفتن و هزار و یک مسیله دیگر، این عزیزان را تا مرز سکته بردید. اگر هوادار برای شما مهم بود، درهای کمپ استقلال را به روی آنها نمی بستید. چندین و چند بار درخواست دادیم تمرین با حضور تماشاگر باشد، لحظه آخر تماس گرفتید که کنسل است و طرفدار را به داخل کمپ راه ندهید! حتی برای یکی از بازی های لیگ برتر خودم شخصا به شما پیام دادم که تلاش نکنید بازی بدون هوادار برگزار شود! یادتان که هست؟ پس خواهشا حرف از طرفدار و آرامش آنها نزنید و با این چیزها بازی رسانه ای نکنید چون اگر به شما بود بازی های استقلال هم باید بدون تماشاگر برگزار می شد.

نکونام اضافه کرد: هر بار جای اینکه جواب حرف ها و خواسته های هواداران را بدهید، فرار رو به جلو می کنید. به جای اینکه به دیگران درس آرامش بدهید، لطفا خودتان و اطرافیان تان علیه تیم و کادر فنی سمپاشی نکرده و تیتر و مطالب سفارشی به بعضی رسانه ها ندهید.

سرمربی استقلال تصریح کرد: می گویند مسایل درون خانوادگی را به رسانه ها نگویید، حرف هایی می زنند که آدم خنده اش می گیرد. چه کسی به خاطر اردوی دبی علیه من در کانال رسمی باشگاه بیانیه داد و واقعیت را به هواداران نگفت؟ هرچیز مربوط به ماست اسرار خانوادگی نیست و هرچه درباره کارشکنی شماست، اسرار خانواده به حساب می آید؟ شما از لحظه ورودتان به باشگاه تمام اسرار تیم را بیرون دادید. هدف شما در استقلال کاملا واضح و مشخص است. از اول فصل شما به فکر استقلال نبودید تا به همین امروز و احتمالا تا آخر فصل. هیچ دفاعی از حق و حقوق استقلال نمی کنید. مثل مدیران رقیب برای گرفتن حق استقلال نمی جنگید چرا؟ چون دنبال موفقیت استقلال نیستید و حواستان جای دیگری است.

نکونام همچنین گفت: 45 روز سکوت کردم و هیچ صحبتی در خصوص وضعیت استقلال نداشتم تا آرامش حفظ شود ولی به خاطر دفاع از منافع تیم، حرف زدم. شما و اطرافیان تان هم 45 روز دست از شیطنت و سنگ اندازی علیه تیم بردارید. از یک طرف حرف از آرامش می زنید از طرف دیگر به اطرافیان تان دستور می دهید حمله رسانه ای به ما را شروع کنند! آقایان همچنین گفته اند نکونام دوست دارد تیمش قهرمان شود. بله، کاملا درست است اما همه می دانند چه کسی دوست ندارد این تیم قهرمان شود. شما که از زمانی که وارد شدید دنبال چهارم و پنجم کردن استقلال بودید لطفا حرف از قهرمانی نزنید. تا همین جا تیم شاهکار کرده و از این به بعد هم تلاش می کنیم ولی خواهشا شما که با بازیکن نخریدن به فکر چهارم پنجم کردن استقلال بودید، چنین حرف هایی نزنید و تیم را تحت فشار نگذارید. البته بماند که آقایان از همین الان نقشه کشیده اند اگر تیم قهرمان نشد به ما حمله کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نکونام: آقایان دوست ندارند استقلال قهرمان شود؛ دل هواداران را خون کرده اند" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نکونام: آقایان دوست ندارند استقلال قهرمان شود؛ دل هواداران را خون کرده اند"، کلیک کنید.