نمایش «قصه ها» رخشان بنی اعتماد

نمایش «قصه ها» رخشان بنی اعتماد

فیلم سینمایی «قصه ها» در جشنواره فیلم تصویر به نمایش درمی آید.

به گزارش نکستونز، نمایش ویژه چهارم بیستمین جشنواره فیلم تصویر به فیلم سینمایی «قصه ها» به کارگردانی رخشان بنی اعتماد اختصاص دارد.
رخشان بنی اعتماد کارگردان  سینمای ایران پس از سال ها، به دنبال شخصیت های قصه های فیلم هایش رفته و ما را با زندگی فعلی آن ها روبه رو می کند.
این فیلم سینمایی محصول سال 1393 است و در جشنواره های زیادی جوایز و افتخارات پرشماری را کسب کرده است. نامزدی بهترین فیلم در جشنواره سیدنی و کسب جایزه بهترین فیلمنامه  در جشنواره  بین المللی فیلم ونیز از آن جمله اند.
«قصه ها» روز پنجشنبه 10 اسفندماه در سالن شهناز خانه هنرمندان ایران ساعت 18 در قالب سیانس ویژه بیستمین جشنواره فیلم تصویر نمایش داده می شود و ورود برای همگان آزاد و رایگان است.
این برنامه در استقبال از مراسم در ستایش تصویر چهار چهره خلاق سینما، عکاسی، گرافیک و کاریکاتور: رخشان بنی اعتماد، مریم زندی، ابراهیم حقیقی، جواد علیزاده  که در اختتامیه بیستمین جشن تصویر سال و جشنواره فیلم تصویر ، روز جمعه 11 اسفند 1402 برگزار خواهد شد.

پایان خبر نکستونز 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نمایش «قصه ها» رخشان بنی اعتماد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نمایش «قصه ها» رخشان بنی اعتماد"، کلیک کنید.