مقام سازمان ملل: حادثه رفح وحشتناک ترین اتفاق برای غیرنظامیان بود

مقام سازمان ملل: حادثه رفح وحشتناک ترین اتفاق برای غیرنظامیان بود

به گزارش نکستونز، «فرانچسکا آلبانیز» گزارشگر حقوق بشر سازمان ملل در اراضی اشغالی تاکید کرد که رژیم صهیونیستی در غزه مرتکب نسل کشی شده است.

فرانچسکا آلبانیز گفت آنچه روز گذشته در رفح رخ داد، وحشتناک ترین اتفاق برای غیرنظامیان فلسطینی در نوار غزه بود.

به گزارش نکستونز به نقل از وبگاه قدس الاخباریه، آلبانیز تصریح کرد که این جنایات و کشتارها می توانست متوقف شود اما به خاطر مصون ماندن رژیم صهیونیستی از مجازات، این جنایات همچنین ادامه دارد.

وی گفت هیچ توانایی و قدرتی برای اجرای تصمیمات و احکام دیوان کیفری بین المللی وجود ندارد و مشکل از کشورهای عضو این دادگاه است.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مقام سازمان ملل: حادثه رفح وحشتناک ترین اتفاق برای غیرنظامیان بود" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مقام سازمان ملل: حادثه رفح وحشتناک ترین اتفاق برای غیرنظامیان بود"، کلیک کنید.