معلم گناوه ای به مرحله کشوری مسابقات قرآن و عترت راه یافت

معلم گناوه ای به مرحله کشوری مسابقات قرآن و عترت راه یافت

ضرغام مردانی در گفت وگو با خبرنگار نکستونز اظهار کرد: نهمین دوره از مسابقات قرآن، عترت و نماز فرهنگیان در مرحله شهرستانی، استانی برگزار شد.

مدیر آموزش و پرورش گناوه افزود: در این مسابقات «بتول صالح نژاد» از فرهنگیان شهرستان گناوه پس از کسب رتبه اول استانی در رشته احکام، به مرحله کشوری راه یافت.

وی بیان کرد: هدف از برگزاری این مسابقات ترویج فرهنگ قرآن کریم، کشف استعدادهای قرآنی بین فرهنگیان و استفاده از آموزه های قرآن کریم در سطح مدارس توسط فرهنگیان استان است.

مدیر آموزش و پرورش گناوه با اشاره به رشته های این دوره از مسابقات قرآنی افزود: نهمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز فرهنگیان سراسر کشور، در قالب پنج رشته قرایت تحقیق، حفظ 10 جز، حفظ کل، روش تدریس احکام و نهج البلاغه برگزار شد.

مدیر آموزش و پرورش گناوه افزود: در مرحله استانی این مسابقات پنج نفر دیگر از فرهنگیان گناوه حایز رتبه های دوم، سوم و چهارم استانی شدند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "معلم گناوه ای به مرحله کشوری مسابقات قرآن و عترت راه یافت" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "معلم گناوه ای به مرحله کشوری مسابقات قرآن و عترت راه یافت"، کلیک کنید.