معرفی نسل جدید روابط عمومی ها از سوی یک شرکت استارتاپی

معرفی نسل جدید روابط عمومی ها از سوی یک شرکت استارتاپی

یکی از شرکت های استارتاپی با مشارکت دانشگاهیان با ارایه خدمات دانش محور، اقدام به پیاده سازی سامانه هایی برای ارایه نسل جدید روابط عمومی ها کرد.

حمید عزیزیان، مدیر تولید محتوای این شرکت فناور در گفت وگو با نکستونز، گفت: ما از سال 99 شروع به کار کردیم و با ایجاد استارتاپی در فضای دانشگاهی طرح های تحقیق و توسعه را در حوزه رسانه اجرایی کردیم.

وی افزود: در این طرح ها ایده هایی را اجرایی کردیم که جای آن در فضای رسانه ای کشور خالی بود.

عزیزیان، نقاط قوت این شرکت را تولید و ارایه راه حل های مبتنی بر دانش عنوان کرد و یادآور شد: شرکت ما تنها یک خبرگزاری نیست که محتوا تولید کند و همچنین یک آژانس تبلیغاتی به شمار نمی رود، بلکه مجموعه ای خلاق و دانش محور در عرصه ارتباطات و رسانه است که در راستای توانمندسازی و توسعه اکوسیستم ارتباطی و رسانه ای کشور فعال شده است.

وی توانمندسازی دانشی را با هدف به روز رسانی و ارتقای دانشی نیروها و سازمان ها از طریق برگزاری دوره های تخصصی و عمومی و ارایه خدمات مشاوره ای را از زمینه های فعالیت این شرکت خلاق در حوزه رسانه نام برد و یادآور شد: طراحی و اجرای انواع پژوهش ها و برگزاری رویدادهای خلاقانه و نوآورانه در حوزه رسانه از دیگر زمینه های خدماتی ما به شمار می رود.

عزیزیان، ارزیابی عملکرد سازمان ها را از دیگر زمینه های خدماتی این شرکت نام برد و گفت: معمولا در سازمان ها، بخش روابط عمومی نوعی تبعیدگاه است و از سوی دیگر سازمان ها استراتژی هایی دارند که در اجرا به هدف مورد نظر نمی رسد؛ از این رو ما برای ارزیابی عملکرد این سازمان ها، داده های رسانه ای و مطالب فضای مجازی آنها را جمع آوری و ارزیابی کردیم.

وی از راه اندازی و توسعه سامانه ای برای سازمان تامین اجتماعی خبر داد و گفت: در بخش روابط عمومی کلیه اطلاعات را در این سامانه بارگذاری و در واقع با این سامانه نسل جدیدی از روابط عمومی ها را معرفی کردیم. بازار سنجش و مخاطب سنجی بخشی از این خدمات است.

پایان خبر نکستونز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "معرفی نسل جدید روابط عمومی ها از سوی یک شرکت استارتاپی" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "معرفی نسل جدید روابط عمومی ها از سوی یک شرکت استارتاپی"، کلیک کنید.