مردم افراد آگاه به حوزه محیط زیست انتخاب کنند

رییس مرکز ملی هوا و تغییر اقلیم سازمان حفاظت محیط زیست گفت: تغییر اقلیم چالش برانگیزترین مساله کشور است و لازم است مردم نمایندگان آگاه در حوزه محیط زیست را انتخاب کنند.

به گزارش نکستونز داریوش گلعلیزاده در خصوص لزوم مشارکت مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی در 11 اسفند، اظهارکرد: لازم است مردم با حضور و انتخاب گزینه های درست در سرنوشت کشورشان مشارکت جدی داشته باشند.

وی افزود: اهمیت مجلس شورای اسلامی در حوزه های قانونگذاری و نظارت بر کسی پوشیده نیست اما انتخاب درست مردم می تواند برای حل معضلات جدی کشور از جمله آلودگی هوا و تغییرات اقلیمی نیز تاثیر مثبتی داشته باشد.

رییس مرکز ملی هوا و تغییر اقلیم سازمان حفاظت محیط زیست تصریح کرد: قانونگذاری درست و اصلاح قوانین نیازمند رویکرد مثبتی است به ویژه در حوزه تغییر اقلیم که یکی از چالش برانگیزترین مسایل آینده کشور است، نیازمند اتخاذ تصمیمات درست از سوی قوه مقننه هستیم و انتخاب آگاهانه مردم می تواند در این مورد تاثیرگذار باشد.

گلعلیزاده با اشاره به اینکه تغییر اقلیم در دنیای فعلی می تواند بر روند و مسیر توسعه در کشورها تاثیرگذار باشد، تاکید کرد: اتخاذ تصمیمات درست یا نادرست در حوزه قانونگذاری می تواند تاثیرگذاری این معضلات را کاهش یا افزایش دهد و از این حیث انتخاب درست مردم روی عملکرد مجلس آینده و نحوه مقابله ما با مسایل محیط زیستی موثر خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی سازمان حفاظت محیط زیست، وی با تاکید بر لزوم انتخاب افراد آگاه در حوزه محیط زیست از سوی مردم گفت: برنامه هفتم توسعه یک برنامه مناسب و کارشناسی شده در حوزه محیط زیست به ویژه تغییر اقلیم است که امیدواریم با انتخاب آگاهانه مردم شاهد رویدادهای بهتری در خصوص تصمیم سازی و قانونگذاری در زمینه محیط زیست باشیم.

پایان خبر نکستونز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مردم افراد آگاه به حوزه محیط زیست انتخاب کنند" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مردم افراد آگاه به حوزه محیط زیست انتخاب کنند"، کلیک کنید.