مدیر رادیو صبا: جامعه به شادی نیاز دارد اما کار طنز سخت است

مدیر رادیو صبا: جامعه به شادی نیاز دارد اما کار طنز سخت است

مدیر رادیو صبا با تاکید بر اهمیت تولید برنامه های طنز با مخاطب خاص درباره اقدامات این شبکه رادیویی در این زمینه توضیحاتی ارایه کرد.

حمیدرضا افتخاری با حضور در غرفه خبرگزاری نکستونز در نمایشگاه رسانه های ایران در پاسخ به پرسشی درخصوص لزوم تهیه برنامه هایی با محوریت طنز با توجه به ذایقه و نیاز مخاطبان، گفت: اکنون جامعه به طنز و شادی نیاز دارد اما اساسا تولید کار طنز سخت است و در این شرایط حتما کار هم سخت تر خواهد بود. 

وی افزود: ما از نیمه دوم امسال در یک مسیر پلکانی برنامه های خود را منطبق بر سند تحول سازمان صداوسیما پبش برده ایم و متناسب با محورهای محتوایی که در سند تحول سازمان آمده است در حال تولید برنامه هستیم. 

افتخاری تاکید کرد: گام اصلی ما این است که محتوا و فرم را با یکدیگر تلفیق کنیم و از این طریق سعی کردیم تنوع تولیدات را افزایش دهیم. 

او با اشاره به انجام کارهای پیمایشی و تحقیقی در این زمینه اظهار کرد: ساختارهای مختلفی برای مخاطب هدف شناسایی کردیم؛ یعنی آنچه که به آن افتخار می کنیم این است که برای مخاطبان هدف، برنامه های مختص خودشان را تولید کردیم. اینگونه نیست که صرفا طیفی از برنامه های فکاهه یا طنز ادبی داشته باشیم، برنامه های فعلی رادیو صبا سبدی متنوع از مسابقات، برنامه های عامه پسند، مستند و … است.

مدیر رادیو صبا تاکید کرد: مستندهای تولیدی ما جنبه سرگرمی دارند و مخاطب را با خود همراه می کند. 

بر اساس این گزارش نکستونز، مدیر رادیو صبا همچنین توضیحاتی را درباره برنامه های نوروزی این شبکه در غرفه خبرگزاری دانشجویان ایران بیان کرد که متعاقبا در روزهای آتی ارسال می شود.

پایان خبر نکستونز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مدیر رادیو صبا: جامعه به شادی نیاز دارد اما کار طنز سخت است" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مدیر رادیو صبا: جامعه به شادی نیاز دارد اما کار طنز سخت است"، کلیک کنید.