مدافع پرسپولیس در تمرین گرجستان مصدوم شد

مدافع پرسپولیس در تمرین گرجستان مصدوم شد

به گزارش خبرنگار نکستونز، تیم ملی فوتبال گرجستان با گئورگی گولسیانی مدافع پرسپولیسی خود برای دیدار سوم در مرحله گروهی رقابت های جام ملت های فوتبال اروپا آماده می شود.

این تیم در نخستین دیدار خود برابر پرتغال با نتیجه ۳ بر یک شکست خورد و در دیدار دوم توانست جمهوری چک را متوقف کند و در دیدار آخر باید به مصاف ترکیه برود و در صورت پیروزی در این بازی می تواند این شانس را داشته باشد که به عنوان تیم دوم یا یکی از تیم های برتر سوم، راهی مرحله یک هشتم نهایی شود.

گئورگی گولسیانی که در دیدار برابر جمهوری چک از دقیقه ۸۲ وارد زمین شد تا نخستین حضور ملی خود در رقابت های یورو را تجربه کرده باشد.

این مدافع پرسپولیس در آخرین تمرین گرجستان که امروز دوشنبه برگزار شد دچار مصدومیت خفیف شد و تا پایان نتوانست در تمرینات تیمش حضور پیدا کند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مدافع پرسپولیس در تمرین گرجستان مصدوم شد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مدافع پرسپولیس در تمرین گرجستان مصدوم شد"، کلیک کنید.