مارتینز: حذف شدیم ولی به پرتغال افتخار می‌کنم

مارتینز: حذف شدیم ولی به پرتغال افتخار می‌کنم

سرمربی تیم ملی فوتبال پرتغال با وجود حذف از یورو ۲۰۲۴ به عملکرد تیمش مقابل فرانسه افتخار می‌کند.

به گزارش نکستونز، تیم ملی پرتغال در ضربات پنالتی دور یک چهارم نهایی یورو ۲۰۲۴ مقابل فرانسه شکست خورد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

پرتغال در مرحله قبلی موفق شده بود اسلوونی را در ضربات پنالتی مغلوب خود کند اما امشب از دست رفتن پنالتی ژوائو فلیکس منجر به حذف آن‌ها شد.

روبرتو مارتینز، سرمربی پرتغال، پس از شکست تیمش گفت: استعداد فردی فرانسه برای همه قابل درک است. آن‌ها اتحاد زیادی از خود نشان دادند و می‌دانستند که چگونه همراه با میل به برد برای کسب آن سختی بکشند. 

او ادامه داد: ما باختیم اما با غرور شکست خوردیم، در هر دقیقه به سبک واقعی پرتغال بازی می‌کردیم. ما اینجا متوقف نخواهیم شد، در آینده بیشتر تلاش می‌کنیم.

سرمربی پرتغال با تمجید از عملکرد تیمش اضافه کرد: عملکرد خوبی داشتیم و موقعیت‌های زیادی خلق کردیم. به بازیکنانم افتخار می‌کنم. ما توپ را بیشتر در اختیار داشتیم و اعتماد به نفس خوبی به نمایش گذاشتیم. ما شایسته برد بودیم و این یک لحظه غم انگیز است، اما بازیکنانم باید به خودشان افتخار کنند.

پایان خبر نکستونز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مارتینز: حذف شدیم ولی به پرتغال افتخار می‌کنم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مارتینز: حذف شدیم ولی به پرتغال افتخار می‌کنم"، کلیک کنید.