ماتادورها راهی یک چهارم نهایی شدند/ پایان کار گولسیانی در یورو

ماتادورها راهی یک چهارم نهایی شدند/ پایان کار گولسیانی در یورو

به گزارش خبرنگار نکستونز، تیم‌های ملی فوتبال اسپانیا و گرجستان در مرحله یک هشتم نهایی جام ملت‌های ۲۰۲۴ اروپا شامگاه یکشنبه از ساعت ۲۲:۳۰ به مصاف هم رفتند که اسپانیا موفق شد در پایان با نتیجه ۴ بر یک حریف سرسخت خود را مغلوب کند.

در این دیدار ابتدا گرجستان بود که در دقیقه ۱۸ به گل اول رسید اما در ادامه «رودری» در دقیقه ۳۹ گل تساوی را برای اسپانیا به ثمر رساند و نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید.

در نیمه دوم هم فابین رویز (۵۲)، نیکو ویلیامز (۷۵) و دنی اولمو (۸۳) سه گل دیگر برای اسپانیا به ثمر رساندند تا ماتادورها با این پیروزی راهی مرحله یک چهارم نهایی شوند.

گئورگی گولسیانی مدافع پرسپولیسی گرجستان در این دیدار از ابتدا در ترکیب تیمش حضور داشت و به طور کامل بازی کرد. او عملکرد قابل قبولی در مقابل بهترین مهاجمان جهان داشت و در چند صحنه مانع از موفقیت آنها شد. البته او یک بار در دقیقه ۷۴ به اشتباه دروازه خودی را باز کرد که پیش از آن آفساید اعلام شده بود.

اسپانیا در مرحله یک چهارم نهایی باید به مصاف آلمان برود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ماتادورها راهی یک چهارم نهایی شدند/ پایان کار گولسیانی در یورو" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ماتادورها راهی یک چهارم نهایی شدند/ پایان کار گولسیانی در یورو"، کلیک کنید.