لیست نمایندگان منتخب جهت دریافت و ثبت اسناد درمانی بیمه شدگان صندوق بازنشستگی کشوری

لیست نمایندگان منتخب جهت دریافت و ثبت اسناد درمانی بیمه شدگان صندوق بازنشستگی کشوری

صندوق بازنشستگی کشوری، لیست نمایندگان منتخب جهت دریافت و ثبت اسناد درمانی بیمه شدگان صندوق بازنشستگی کشوری را اعلام کرد.

به گزارش نکستونز، صندوق بازنشستگی کشوری طی اطلاعیه ای به کلیه بیمه شدگان درمان تکمیلی صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد که شرکت بیمه ملت در راستای ارایه خدمات به بازنشستگان، لیست نمایندگان منتخب جهت دریافت و ثبت اسناد درمانی مربوط به ابتدای سال 1403 تاکنون را اعلام کرد.

بازنشستگان می توانند با مراجعه به آدرس های اعلام شده، از لیست کامل این مراکز در سراسر کشور مطلع شده و نسبت به ثبت و دریافت خدمات درمانی خود از طرق اعلام شده اقدام کنند.

لیست مذکور به طور مستمر به روزرسانی خواهد شد و آخرین نسخه آن قابل دسترس خواهد بود.

بازنشستگان می توانند جهت تحویل مدارک پزشکی از صبح امروز دوشنبه (7 خرداد) از ساعت 8 صبح الی 14 در روزهای غیرتعطیل تا روز دوشنبه  21 خردادماه سال جاری به مدت دو هفته به نمایندگان منتخب مراجعه کنند.

جهت دریافت لیست نمایندگان منتخب دریافت و ثبت اسناد درمانی بیمه شدگان صندوق بازنشستگی کشوری اینجا کلیک کنید.

پایان خبر نکستونز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "لیست نمایندگان منتخب جهت دریافت و ثبت اسناد درمانی بیمه شدگان صندوق بازنشستگی کشوری" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "لیست نمایندگان منتخب جهت دریافت و ثبت اسناد درمانی بیمه شدگان صندوق بازنشستگی کشوری"، کلیک کنید.