لوکس ترین بنز، تهدیدی تمام عیار برای رولزرویس و بنتلی / عکس

امیرمسعود عابدین: با توجه به نشانه های موجود، اولین محصول براساس مدل SL خواهد بود. آخرین نسل رودستر صرفاً با نسخه AMG فروخته می شود، اما نسخه شیک میباخ نیز در دست ساخت است. این بدان معناست که مدل آینده با برند Mythos، جذاب تر هم خواهد بود. مدل SL با لوگوی میباخ، اولین محصولی خواهد بود که به فروش می رسد.

قیمت مدل پایه AMG SL 43 در ایالات متحده از 109900 دلار شروع می شود. این قیمت برای مدل 55 به 141300 دلار و برای مدل 63 به 183 هزار دلار می رسد. طبیعتا SL میباخ بر اساس نسخه 63 ساخته خواهد شد و قیمت آن بیش از 200 هزار دلار خواهد بود. در مورد نوع Mythos، اگر قرار باشد به عدد 300 هزار دلار برسد، عجیب نخواهد بود.

لوکس ترین بنز، تهدیدی تمام عیار برای رولزرویس و بنتلی / عکس

مرسدس بنز برند Mythos را یک برند فرعی اختصاصی برای خودروهای کلکسیونی بسیار انحصاری توصیف کرده است. این خودروها برای تولید در تعداد کم، به متعهدترین مشتاقان و کلکسیونرهای مرسدس بنز فروخته خواهند شد. به نظر می رسد که این خودروها در مقابل خودروهایی مانند بنتلی، استون مارتین و شاید حتی فراری یا مک لارن قرار بگیرند.

ثروتمندان ثروتمندتر می شوند، بنابراین فرصت های جدیدی برای مرسدس ایجاد می شود تا با جذب مشتریان ثروتمند با سطح بالاتری از تجمل، سود خود را افزایش دهد. در سال 2023، بخش میباخ شاهد افزایش 19 درصدی فروش خود نسبت به مدت مشابه سال گذشته بود که مرسدس را تشویق کرد تا برای خودروهای گران تر و سودآور تلاش کند.

جهت مشاهده لیست قیمت روز خودرو های داخلی و خارجی می توانید به صفحه لیست قیمت روز خودرو در نکستونز مراجعه کنید.

5858

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "لوکس ترین بنز، تهدیدی تمام عیار برای رولزرویس و بنتلی / عکس" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "لوکس ترین بنز، تهدیدی تمام عیار برای رولزرویس و بنتلی / عکس"، کلیک کنید.