لغو دستور عزل رییس بیمارستان امام رضا بیرجند

آفتاب نیوز :

امروز خراسان جنوبی میزبان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بود که در این سفر یک روز دکتر بهرام عین اللهی ضمن افتتاح متمرکز 28 پروژه حوزه سلامت استان از 2 مرکز درمانی و آموزشی امام رضا (ع) و، ولی عصر (عج) بیرجند هم بازدید داشت. 

بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این بازدید از انبار دارویی بیمارستان امام رضا (ع) بیرجند هم بازدید کرد و دیدن وضعیت نامطلوب این انبار در جلسه افتتاح 28 پروژه بهداشت و درمان خراسان جنوبی خبر از عزل رییس بیمارستان امام رضا (ع) داد و از رییس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند خواست مدیر جهادی برای این بیمارستان انتخاب کند. 

جواد قناعت، استاندار خراسان جنوبی بلافاصله بعد از جلسه با وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی وارد مذاکره شد که این تصمیم بدون در نظر گرفتن شرایط کلی بوده و صحیح نیست و نباید رییس بیمارستان عزل و این دستور لازم است لغو شود؛ بنابراین عین اللهی هم پس از تاکید و مداومت استاندار دستور عزل رییس بیمارستان امام رضا (ع) را لغو کرد.

استاندار خراسان جنوبی علاوه بر حمایت از کادر درمان استان از وزیر خواست که باید فکری اساسی و سریع برای معوقات کادر درمان برداشته شود که گویا وزیر بهداشت و درمان هم پس از درخواست و تاکید و پافشاری قناعت، 40 میلیارد تومان برای پرداخت معوقات کادر درمان خراسان جنوبی اختصاص داد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "لغو دستور عزل رییس بیمارستان امام رضا بیرجند" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "لغو دستور عزل رییس بیمارستان امام رضا بیرجند"، کلیک کنید.