لبنان به ادعای روزنامه انگلیسی درباره حزب‌الله واکنش نشان داد

لبنان به ادعای روزنامه انگلیسی درباره حزب‌الله واکنش نشان داد

به گزارش نکستونز به نقل از نکستونز اتحادیه حمل‌ونقل هوایی لبنان در بیانیه خود اعلام کرد: روزنامه تلگراف بدون ارائه هیچ دلیل و مدرکی و تنها با فریب و دروغ محض، به ما از وجود تسلیحات و موشک‌هایی در فرودگاه بیروت خبر داد. ما این روزنامه و کسانی را که از آن نقل کرده و به این فریب‌ها و دروغ‌ها دامن می‌زنند، مسوول کامل جان نیروهایمان در فرودگاه بیروت و کل زیرساخت‌های آن می‌دانیم.

این اتحادیه در ادامه نیز از تمامی رسانه‌های لبنانی، عربی و خارجی خواست تا با گروه‌های فیلم‌بردار خود در فرودگاه بیروت حضور یافته و خودشان بررسی کرده و در این خصوص اطمینان حاصل کنند.

پیش از این روزنامه انگلیسی تلگراف به نقل از برخی منابع مدعی شده بود که حزب‌الله لبنان در فرودگاه بیروت حجم زیادی اسلحه، موشک و مواد منفجره را انبار کرده است.

311311

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "لبنان به ادعای روزنامه انگلیسی درباره حزب‌الله واکنش نشان داد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "لبنان به ادعای روزنامه انگلیسی درباره حزب‌الله واکنش نشان داد"، کلیک کنید.