قهرمانی بوکسور جوان ایران در آسیا/ طلای اسماعیلی با شکست حریف ازبک

قهرمانی بوکسور جوان ایران در آسیا/ طلای اسماعیلی با شکست حریف ازبک

آخرین بوکسور باقی مانده تیم جوانان ایران در رقابت های قهرمانی آسیا با شکست حریفی از ازبکستان به مدال طلا رسید.

به گزارش نکستونز، رقابت های بوکس قهرمانی جوانان و امید آسیا در حالی تا فردا (سه شنبه – 18 اردیبهشت 1403) به میزبانی قزاقستان ادامه خواهد داشت که آخرین بوکسور باقی مانده ایران در این مسابقات، با برتری برابر حریفی از ازبکستان، عنوان قهرمانی و مدال طلا را به دست آورد. 

امروز (دوشنبه) دیدارهای فینال اوزان مختلف رده سنی جوانان برگزار شد که در وزن  92+ کیلوگرم، امیر اسماعیلی به مصاف شهزود پولوونوف از ازبکستان رفت و با پیروزی مقابل حریف خود، تنها مدال طلای ایران در این مسابقات را به دست آورد. 

پیش از این نیز در رده سنی جوانان امیررضا سلطانی در وزن 54 کیلوگرم و امیررضا ملک خطابی در وزن 86 کیلوگرم به مدال برنز رسیده بودند. با این اوصاف تیم جوانان ایران با کسب یک مدال طلا و دو برنز به کار خود پایان داد.

همچنین تیم ملی امید نیز که نخستین حضورش در مسابقات آسیایی را تجربه می کرد، توسط محمد محشری در 75 کیلوگرم، سیدعلی سیدصدری در 86 کیلوگرم و رضا خلیل زاده در 92 +کیلوگرم، صاحب سه مدال برنز شدند.

پایان خبر نکستونز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قهرمانی بوکسور جوان ایران در آسیا/ طلای اسماعیلی با شکست حریف ازبک" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قهرمانی بوکسور جوان ایران در آسیا/ طلای اسماعیلی با شکست حریف ازبک"، کلیک کنید.