قدردانی حضور تاریخی و بی نظیر مردم قم در تشییع شهدای خدمت

قدردانی حضور تاریخی و بی نظیر مردم قم در تشییع شهدای خدمت

به گزارش خبرگزاری نکستونز، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم با صدور بیانیه ای از حضور بی نظیر و تاریخی مردم بصیر و قدرشناس قم در مراسم تشییع و بدرقه رییس جمهور مردمی و خستگی ناپذیر شهید آیت الله رییسی و پیکرهای مطهر شهدای خدمت که قیام دوباره قم در تجلیل از صداقت و خدمت بود، تقدیر و تشکر کرد.

این حضور باشکوه حاوی این پیام روشن بود که مردم قدردانِ خادمان مخلص و صادق خود هستند و با تمام وجود در راستای اعتلای این نظام مقدس الهی همیشه در میدان حاضر بوده و خواب شوم جدایی این ملت از خادمان خود در نظام اسلامی تعبیر نخواهد شد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم ضمن سجده شکر بر درگاه الهی از نعمت وجود این ملت استوار و حق شناس از آحاد مردم انقلابی قم به ویژه علمای اعلام و مراجع عظام تقلید، تمامی خادمین این مراسم، موکب داران عزیز، دستگاه های مختلف، نیروهای نظامی و امنیتی، بسیجیان سلحشور تقدیر و تشکر نموده و از خداوند متعال بهترین مقدرات را برای این ملت صبور و آگاه مسیلت دارد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قدردانی حضور تاریخی و بی نظیر مردم قم در تشییع شهدای خدمت" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قدردانی حضور تاریخی و بی نظیر مردم قم در تشییع شهدای خدمت"، کلیک کنید.