قدرت جمهوریت در ایران

قدرت جمهوریت در ایران

اواخر سال 2022 میلادی، غرب سرمایه گذاری زیادی روی جریانات ضد دینی و برانداز در ایران صورت داد. تحولات سال گذشته، نقطه ای بود که در آن منازعه حداکثری دشمنان گفتمان انقلاب اسلامی ایران و مقاومت با نظام جمهوری اسلامی و مردم خداجوی این کشور به اثبات رسید.

به گزارش نکستونز، آنچه می خوانید یادداشت فادی اسماعیل بودیه، سردبیر نشریه المرایا است که در جام جم منتشر شده است: پس از ناکامی دشمنان در این صحنه، آنها درصدد برآمدند تا انتقام خود را به نام جمهوریت و دموکراسی در ایران بگیرند و مردم را از حضور پای صندوق های رای بازدارند اما، مشاهدات خبرنگاران کشورهای مختلف دنیا از جمله خبرنگاران لبنانی در ایران نشان دهنده حضور پرشور و گسترده مردم این کشور غنی و با فرهنگ در انتخابات است. مردم ایران شکست دیگری را علیه دشمنان رقم زدند ونه فقط درپایتخت ایران(تهران) که درسایر نقاط این کشور پای صندوق رای آمدند تا اثبات کنند جمهوری اسلامی در عمل معنا دارد. واقعیت امر این است که رای مردم و دموکراسی در کشورهایی که خود را صاحب سلطه و زور می پندارند، امری کاملا تشریفاتی بوده و صرفا از عنوان آن برای بر هم زدن آرامش و ثبات در کشورهای دیگر استفاده می شود. ملت های آگاه در منطقه و دنیا، متوجه این رویکرد دشمنان بشریت هستند.

 آنها (ملت های آگاه) به خوبی می دانند که در فرصت ها و برهه های حساس و سرنوشت ساز چگونه باید دشمن را شناخته و بازی آن را مهار و خنثی سازند، دقیقا مانند آنچه در برهه های زمانی مختلف در ایران رخ داده است. جمهوری اسلامی ایران در طول سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی، با توطیه های گوناگونی از جمله جنگ، تحریم، تهدید و… روبه رو شده اما هیچ گاه بر اثر این عوامل، پیوند گفتمان مقاومت و مردم ایران از هم گسسته نشده است. این همان راز پایداری و استقامتی است که دشمنان ایران و جبهه مقاومت، قدرت محاسبه آن را ندارند. همزمانی برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی درایران وجنگ غزه، به خوبی نشان می دهدملت ایران ماهیت دشمن صهیونیستی،حامیان غربی این رژیم و شعارهای دروغین آنها درخصوص دموکراسی تحریف شده و ساختگی را درک کرده و مانند همیشه، حاضر به پذیرش سلطه آنها بر خود نیستند. 

بی شک انتخابات ایران، پیروز بزرگی به نام مردم و انقلاب اسلامی داشت و در مقابل، باید به شکست خوردگان این میدان هم اشاره شود. آنچه در جریان حضور گسترده مردم در انتخابات اخیر به چالش کشیده شد، سرمایه گذاری هنگفت و طولانی مدتی بود که غرب از سال گذشته برای تغییر ماهیت ایران اسلامی و ایجاد اختلاف در این کشور صورت داد. آمریکا، رژیم اشغالگر قدس و سایر بازیگرانی که درصدد شکست ایرانیان در انتخابات بودند، باردیگر خود را با بلوغ و آگاهی مردمی طرف می بینند که راهبردها، روش ها و رفتار دشمنان و چهره واقعی آنها پشت نقاب لفاظی های همیشگی و دروغین درک کرده اند. این پیروزی صرفا متعلق به ملت ایران نیست، بلکه تمامی کسانی که ایران، انقلاب اسلامی و گفتمان آن را در منطقه و جهان دوست دارند، از شکست توطیه دشمنان در انتخابات اخیر (مانند دیگر شکست هایی که غرب در طول دهه های پس از پیروزی انقلاب خورده است ) خرسند هستند. این مسیر همچنان ادامه خواهد داشت. 

پایان خبر نکستونز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قدرت جمهوریت در ایران" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قدرت جمهوریت در ایران"، کلیک کنید.