قبله تهران در شب های قدر سیاه پوش شد

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه20 گفت: قبله تهران در آستانه لیالی قدر و شهادت مولای متقیان امام علی (ع) سیاه پوش شد.

به گزارش نکستونز و بنابر اعلام سایت شهر؛ ابراهیم کوه نژاد با اشاره به آماده سازی اماکن عمومی، خدماتی و رفاهی برای احیاداران گفت: 15 هزار متر ریسه پارچه ای مشکی، نصب 250 تخته پرچم پایه کوتاه مشکی و 5 تخته پرچم بلند 60 متری، 10 کتیبه 10 متری، چاپ و نصب 150 تخته بنر مناسبتی، اجرا و نصب داربست در ضلع شرق و جنوب حرم و اجرای گیت های ضلع شمال و شمال شرقی و غربی در راستای فضا سازی و رفاه حال زایرین و شهروندان جهت برگزاری با شکوه لیالی قدر است.

او با بیان اینکه عوامل اجرایی، مدیران ستادی و تیم های امدادی برای نظارت و مدیریت بحران های احتمالی در شب های قدر در آماده باش هستند، افزود: با پهنه بندی فضاهای پیرامون حرم و استقرار 29 دستگاه ماشین آلات، پیکاپ شهربان و معبربان  به همراه 180 کارگر با تجهیزات کامل عملیات نظافت و پاکسازی در قبل، حین و بعد از مراسم احیا انجام می شود، همچنین کارشناسان، آموزشگران اداره مدیریت پسماند به همراه تجهیزات، ماشین آلات و  7 دستگاه خودروی ملودی با 21 کارگر خدمت رسانی به شهروندان در پیرامون حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) مستقر هستند.

کوه نژاد به تسطیح، آماده سازی و تامین روشنایی پارکینگ های موقت اشاره کرد و افزود: 140 چشمه سرویس بهداشتی ثابت و ابنیه، در بوستان ها و معابر اطراف حرم تجهیز و همچنین سرویس بهداشتی پرتابل در جنوب حرم، شرق حرم بوستان زایر و خیابان آستانه به تعداد 60 چشمه نصب و ضمنا جهت بهبود و تامین روشنایی 19 پایه روشنایی داربستی با 74 عدد پرژکتور در پارکینگ عطر یاس، بلوار الله دادی و زمین خالی روبروی فرمانداری نصب شده است.

پایان خبر نکستونز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قبله تهران در شب های قدر سیاه پوش شد" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قبله تهران در شب های قدر سیاه پوش شد"، کلیک کنید.