فواید بی نظیر خیار که کمتر شنیده اید

به گزارش نکستونز، تیم تحقیقاتی مطالعه مشاهده ای شش ماهه بر روی 91 نفر که روزانه کیو اکتین یا دارونما مصرف می کردند را ارزیابی کرده است.

باشگاه خبرنگاران جوان در خبری نوشت: رابرت نش محقق فیتوشیمی و متخصص برجسته در iminosugars که رهبری تیم را عهده دار بود گفت: نتایج به وضوح نشان می دهد که شرکت کنندگان در مطالعه توانستند عملکرد و سلامت مفاصل خود را با مصرف روزانه 20 میلی گرم کیو اکتین بهبود بخشند.

مزایای سلامتی از روزهای اولیه مطالعه و در هر نقطه از ارزیابی مشهود بود.

در طراحی و نتایج مطالعه ای که توسط PhytoQuest Limited انجام شده است، 101 فرد مبتلا به استیوآرتریت متوسط مورد بررسی قرار گرفته است که 91 مورد از آن ها قابل ارزیابی بودند.

افراد به سه گروه تقسیم شدند که دارونما یا 20 میلی گرم یا 100 میلی گرم Q-اکتین روزانه به مدت شش ماه مصرف می کردند.

پس از ارزیابی پایه، افراد در فواصل 30 روزه با استفاده از شاخص استیوآرتریت دانشگاه های غربی انتاریو و مک مستر (WOMAC) مورد ارزیابی قرار گرفتند.

هر دو گروه مصرف کننده ی Q-اکتین کاهش قابل توجهی در درد و بهبود سایر پارامترهای عملکرد مفصل را در هر نقطه از مطالعه با هر روش ارزیابی تجربه کردند.

به عنوان مثال، افرادی که روزانه 20 میلی گرم Q-actin مصرف می کردند، 32 ٪ در بررسی WOMAC به مدت شش ماه بهبود یافتند که در مقایسه بهبود 5 ٪ برای گروه دارونما ثبت شد.

مزایای سلامت Q-اکتین وابسته به دوز بود. امتیاز WOMAC در گروه 100 میلی گرمی 39 درصد در طول مدت مطالعه افزایش یافت.

شیل کوتاری، مدیر اجرایی IminoTech گفت: قابل توجه است که مصرف روزانه تنها 20 میلی گرم کیو اکتین باعث بهبود عملکرد مفصل می شود.

اندازه وعده روزانه کیو اکتین بخش کوچکی از مکمل های غذایی پیشرو برای سلامت مفاصل است.

مطالعات قبلی نشان داد که Q-actin/idoBR1 فاکتور نکروز تومور سیتوکین پیش التهابی آلفا (TNFα) ناشی از LPS (لیپوپلی ساکارید) را در سلول های سرم انسانی و THP-1 کاهش می دهد.

لازم به ذکر است که TNFα می تواند باعث تغییرات دژنراتیو مفاصل در صورت افزایش مزمن شود.

تحقیقات نشان می دهد که idoBR1 به روشی وابسته به دوز برای کاهش نشانگرهای التهابی از جمله تولید TNFα، IL-6، اکسید نیتریک و فاکتور رونویسی NF-kB ناشی از LPS عمل می کند.

47217

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فواید بی نظیر خیار که کمتر شنیده اید" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فواید بی نظیر خیار که کمتر شنیده اید"، کلیک کنید.