فروش 190 کیلو شمش طلای استاندارد+ جزییات

فروش 190 کیلو شمش طلای استاندارد+ جزییات

به گزارش خبرگزاری نکستونز، در بیست و سومین جلسه حراج شمش طلا که امروز (16 اردیبهشت) در مرکز مبادله ایران برگزار شد، 190 کیلو گرم شمش طلای استاندارد با عیار 995 در هزار معامله شد.

براساس این اطلاعیه، از مجموع 270 کیلوگرم شمش طلای عرضه شده در حراج های عمده و خرد تالار معاملات طلای این مرکز، 190 کیلوگرم با میانگین قیمت چهار میلیارد و 432 میلیون تومان به ازای هر شمش طلای استاندارد معامله شد؛ در مجموع 23 جلسه حراج حضوری مرکز مبادله ایران، 3165 کیلو گرم شمش طلا مورد معامله قرار گرفت.

لازم به ذکر است، از این پس علاوه بر واردکنندگانی که جهت رفع تعهد ارزی خود شمش طلا وارد کرده بودند، تولیدکنندگان داخلی شمش طلا و سایر واردکنندگان که مشمول رفع تعهد صادراتی نبودند، امکان عرضه شمش در مرکز مبادله ارز و طلای ایران را خواهند داشت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فروش 190 کیلو شمش طلای استاندارد+ جزییات" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فروش 190 کیلو شمش طلای استاندارد+ جزییات"، کلیک کنید.