فدراسیون تکواندو حاج موسایی را از لیست المپیک خط زد

فدراسیون تکواندو حاج موسایی را از لیست المپیک خط زد

نکستونز/البرز دبیر هیات تکواندو البرز با بیان اینکه مهدی حاجی موسایی امکان حضور در المپیک را داشت گفت: با توجه به سیاست های فدراسیون و نظر کمیته فنی مبنی بر اعزام بازیکن سنگین وزن به این رویداد، متاسفانه این بازیکن علی رغم همه شایستگی هایش نتوانست به این رقابت ها اعزام گردد.

فرهاد اصلانی در گفت وگو با نکستونز اظهار کرد: برای خلق اتفاقات خوب و رسیدن به نتایج دلخواه و مطلوب در این حوزه باید همه امور با خرد جمعی انجام شود،کما اینکه این اتفاق در هیات استان رخ داده است و کلیه تصمیمات مهم و انتصابات ما با مجموع نظرات پیشکسوتان،کمیته فنی و صاحب نظران این رشته رقم خورده است.

اصلانی گفت: از بدو ورودمان به هیات استان مهمترین دغدغه بنده و همکارانم برطرف نمودن کمبودهای سخت افزاری بود تا بدون نگرانی در خصوص این دست مسایل به دیگر موارد فنی و مهم بپردازیم. از این رو پس از احیای خانه تکواندو با امکانات مطلوب درصدد برنامه ریزی و اجرایی نمودن برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت برآمدیم. خوشبختانه آمار و ارقام در خصوص عملکرد استان گویای تلاش همه ارکان از مسیولین هیات تا قهرمانان، مربیان، داوران و خانواده پرافتخار تکواندو البرز است.

دبیر هیات تکواندو افزود: در پی راه اندازی پایگاه قهرمانی و استعدادیابی و تمرینات مستمر تکواندوکاران در پایگاه به نتایج خوبی دست یافتیم که ماحصل آن کسب دو عنوان قهرمانی و سومی در رقابت های قهرمانی کشور بود و 74 مدال در مجموع اعزام تیم های استان به رقابت های قهرمانی کشور در رده سنی خردسالان،نوجوانان و هان مادانگ کسب کردیم.

وی در پاسخ به امید کسب سهیمه المپیک از سوی نمایندگان استان البرز گفت: در خصوص نحوه کسب سهمیه و رنکینگ بیشتر راه طی شده بود و برای اینکه بتوانیم سهمیه ارزشمند المپیک را داشته باشیم مستلزم صرف زمان بیشتری است اما این قول را می دهم در دور بعدی المپیک تکواندو البرز در این مهم سهیم باشد. ضمن اینکه مهدی حاجی موسایی نیز امکان حضور در المپیک را داشت اما با توجه به سیاست های فدراسیون و نظر کمیته فنی مبنی بر اعزام بازیکن در سنگین وزن به این رویداد متاسفانه این بازیکن علی رغم همه شایستگی هایش نتوانست به این رقابت ها اعزام گردد.

دبیر هیات تکواندو استان با اشاره به برگزاری 11 لیگ در سه بخش کیوروگی، هان مادانگ و پومسه در دو بخش آقایان و بانوان با حضور بیش از 1000 نفر گفت: در کلیه رده های سنی و کمربندی لیگ های پویایی برگزار شد قطعاً البرز به عنوان قطب تکواندو کشور حرف های بسیاری در همه رده های سنی در عرصه های ملی و بین المللی خواهد داشت، حضور 30 اردونشین طی سال جاری جهت اعزام به رقابت های بین المللی و هدایت تیم های ملی توسط 7 مربی استان گواه بر این مهم است.

اصلانی افزود:67 مدال در رویداد های جهانی،آسیایی و تورنمنت های بین المللی در دو بخش آقایان و بانوان رهاورد قهرمانان البرزی در سال جاری بوده است که ثبت این آمار و ارقام باعث گردیده هیات تکواندو به عنوان هیاتی افتخارآفرین و مدعی در بین هیات های استانی و کشوری شناخته شده است و همواره بر روی قدرت تکواندو البرز حساب ویژه ای باز شود.

پایان خبر نکستونز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فدراسیون تکواندو حاج موسایی را از لیست المپیک خط زد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فدراسیون تکواندو حاج موسایی را از لیست المپیک خط زد"، کلیک کنید.