عکس| نبرد تمام‌عیار گلزنان یورو 2024

به گزارش خبرگزاری نکستونز؛ چهار بازیکن تا مرحله یک هشتم نهایی یورو 2024 3 گل به ثمر رساندند تا عنوان بهترین گلزن جام تا به این لحظه را از آن خود کنند.کودی خاکپو (هلند)، جمال موسیالا (آلمان)، جورجس میکاتادزه (گرجستان) و ایوان شرانز (اسلوونی) با 3 گل در صدر قرار دارند و با توجه به صعود هلند و آلمان به مرحله یک چهارم، خاکپو و موسیالا مدعیان اصلی کفش طلا به شمار می‌روند.

عکس| نبرد تمام‌عیار گلزنان یورو 2024

بلینگام (انگلیس) ، فابین رویز (اسپانیا)، فولکروگ (آلمان)، هاورتز (آلمان)، کین (انگلیس)، مالن (هلند)، مارین (رومانی) و دمیرال 2 گل در رده‌های بعدی قرار دارند.مرحله یک چهارم نهایی یورو 2024 از جمعه شب با دیدار حساس آلمان و اسپانیا برگزار می‌شود.در این مرحله پرتغال-فرانسه، هلند-ترکیه و انگلیس و سوئیس با هم دیدار می‌کنند.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس| نبرد تمام‌عیار گلزنان یورو 2024" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس| نبرد تمام‌عیار گلزنان یورو 2024"، کلیک کنید.